1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Akyol gençlerin destekçisi
Akyol gençlerin destekçisi

Akyol gençlerin destekçisi

Bölgesel Amatör ligi (BAL) takımlarından 1968 Diyarbakırspor'un başkanı Bedirhan Akyol , Diyarbakır gençler liginde mücadele eden alt yapı takımlarının oynadığı maçlara gelip genç futbolcularına destek veriyor.

A+A-

En son 1968 Diyarbakırspor U – 19 ile Hebun Alipınarspor'un maçını izleyen, takımının sergilediği iyi futbola ve aldığı başarılı sonuca sevinen kulüp başkanı Bedirhan Akyol yaptığı açıklamada,  “ Ben Yeni Diyarbakırspor'un kurucularındanım,futbolu çok seviyorum.

Bu nedenlede büyük önem veriyorum gençlerime. BAL liginde mücadele eden takımımızın dışında çeşitli yaş kategorilerinde bulunan genç takımlarımızı takip ediyor ve bir çoğunu üst takımımaza getirtip değerlendiriyoruz. Onların daima destekçisi oluyoruz. Futbol sevgi ve centilmenlik işidir.Futboldan zarar gelmez.

Diyarbakır'da futbol takımlarına ve gençlerine büyük önem verilirse dış transferlerede hiç ihtiyaç olmaz. 2 Milyon nüfüslü Diyarbakır son sezonlarda futbolda geri kaldı. En azından şimdi bir takımı süper ligde olmalıydı eskisi gibi. O günlerin geri gelmesi için birlik beraberlik şarttır “ dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT