1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. AKP’li Kadınlardan Kaya’ya ziyaret
AKP’li Kadınlardan Kaya’ya ziyaret

AKP’li Kadınlardan Kaya’ya ziyaret

AKP Diyarbakır İl Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Tanılır Evsen, Ergani ilçesindeki evinde başından silahla vurularak ağır yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

A+A-

Evsen, Mutlu’ya ve annesi Hanım Kaya’ya geçmiş olsun dileklerinden bulundu.


AKP Diyarbakır İl Kadın Kolları Mukaddes Tanılır Evsen, Başkan Yardımcısı Birgül Ebiri, yönetim kurulu üyesi Hatice Varan ve AKP eski Meclis üyesi Süheyla Ula ile birlikte Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde 38 gün sonra gözlerini açan Kaya’yı hastanede ziyaret etti. Kaya’nın annesi Hanım ve babası Mehmet Kaya ile görüşen Evsen, durumu hakkında da bilgi aldı.


Kaya’nın yeniden sağlığına kavuştuğu için mutlu olduğu gözlenen Evsen, Kaya’nın sağlığına kavuşması için AKP Hükümeti’nin tüm destekleri sunduğunu ifade ederek, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sara Davutoğlu’nun Kaya’ya her anlamda destek verdiklerini söyledi.


AKP Hükümeti Kaya’nın yanındadır


Başkan Evsen, “Kızımız Mutlu Kaya’yı gayet iyi gördük. Bizi görünce çok sevindi. Mutlu Kızımızın tam anlamıyla sağlığına kavuşması gerekiyor. Şuan konuşamıyor ama gözleri ve mimikleri ile tepki veriyor. Kızımız Kaya’nın eski sağlığına kavuşması için bütün imkanlarımızı kullanıyoruz. Bu konuda AK Parti Hükümeti Kaya Ailesinin yanındadır. Ve kızımızın sağlığına kavuşması için bütün çabalar sarf ediliyor. Mutlu kızımız en kısa sürede iyileşerek, aramıza dönecektir.

Kendisinden sevdiğim bir müzik parçasını seslendirmesini isteyeceğimi söyledim. Bize güldü” dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler