1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AKP'den kadın destek evine ziyaret
AKP'den kadın destek evine ziyaret

AKP'den kadın destek evine ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkan yardımcıları Adnan Nabikoğlu, Necla Uysan, Mesna Şimşek, Fadıl Karaer ile Kayapınar İlçe Başkanı Mehmet Ali Kırsaçlı ve beraberindeki partililer Kayapınar ilçesinde yeni açılan kadın destek evini

A+A-

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Ak Parti Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Adnan Nabikoğlu, Sosyal Destek projeleri kapsamında Kayapınar ilçesinde çok güzel bir ortamın hazırlandığını söyledi. Nabikoğlu, “Bu projeler kapsamında, bir dizi kurslar açarak, çocuklarımızın, kadınlarımızın ve kızlarımızın ayaklarının üzerinde durmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Bu tür etkinlikler, hem bu grupların kendine olan güvenlerinin ortaya çıkmasında hem de hayata pozitif bakmaları açısından yararlı oluyor. Aile içerisindeki rollerinin daha iyi ortaya çıkarabiliyorlar, tüm bu kursiyerlerimizi ve çalışmaları yerinde görünce bizler de memnun olduk” dedi.

Adnan Nabikoğlu, katkı sağlayan herkesi kutladığını belirterek kadınları ve kızları kursa davet etti. Nabikoğlu, “Biz diyoruz ki; lütfen komşularınıza çevremize söyleyelim. Gelip bu kurslara katılsınlar. Kendilerini yetiştirsinler, yenilesinler, çoluk çocuklarının daha iyi gelişmesinde faydalı olsunlar. Sosyal, kültürel faaliyetlere katılsınlar. Hem kendileri daha iyi bir ortamlara çıkmış olacaklar. Hayata daha pozitif bakmış olacaklardır. Tabi ki projeleri desteklemekten öte projelerin uygulanması çok önemli, bizde burada iyi bir şekilde uygulandığını gördüğümüz için tüm halkımıza, hocalarımıza, kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT