1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AKP Bölge koordinatörü Diyarbakır'da
AKP Bölge koordinatörü Diyarbakır'da

AKP Bölge koordinatörü Diyarbakır'da

Ak Parti Genel Merkez teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili olan bölge koordinatörü sayın NURETTİN NEBATİ Ak Parti Bağlar İlçe teşkilatını ziyaret ederek bilgilendirme toplantısı yaptı.

A+A-

Bölge Koordinatörü sn. NURETTİN NEBATİ ile beraber Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı sn. Av. AYDIN ALTAÇ ve İl Yönetimi toplantıya katılım gösterdiler. Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı sn. ERDAL ERDAL' ın ev sahipliği yaptığı toplantıya İl Genel Meclis üyesi sn. MAHMUT ŞİMŞEK, Belediye Meclis üyeleri, Bağlar İlçe yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle temsilcileri katıldı.

Çok Kalabalık ve coşkulu geçen toplantı İlçe Başkanı sn. ERDAL ERDAL açılış konuşması yaptıktan sonra, Bölge koordinatörümüz sn. NURETTİN NEBATİ teşkilat ile ilgili ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili çok anlamlı konuşmalar yaptılar. sn. NURETTİN NEBATİ ''Son zamanlar Bağlar İlçesinde gözle görülür üye artışları olduğunu söyledi ayrıca son 10 yılda hükümetin yapmış olduğu hizmetlerin kapı kapı dolaşılarak herkese anlatılması gerektiğini söylediler. Ayrıca gerek barış sürecinde gerekse başta Suriye ve Mısır olmak üzere dış siyasette hükümetin atmış olduğu adımları da teşkilatı halka anlatarak Başkanın yükünü azaltması gerektiğini vurguladılar. Teşkilatın iyi bir çalışma sonucunda ve sandıklara sahip çıkılması sonucunda Bağlar Belediyesini kazanacağına olan inancım tamdır diyen Bölge Koordinatörü uzun süre teşkilat üyeleri tarafından alkışlandılar.

HABERE YORUM KAT