1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Akgün Türkiye Şampiyonu
Akgün Türkiye Şampiyonu

Akgün Türkiye Şampiyonu

05 - 10 Ocak 2013 Tarihleri Arasında Antalya Kemer'de Yapılan Havalı Silahlar Yarışması Ve Milli Takım Seçme Müsabakalarında Diyarbakırlı atıcılar büyük başarılar elde ettiler.

A+A-

Diyarbakır ilinin en başarılı spor dallarının başında gelen atıcılık sporunda birçok başarı sağlamış olan akgün'lerden bir Türkiye şampiyonluğu daha geldi.
 
ÖMER AKGÜN TÜRKİYE ŞAMPİYONU
 

Arasında Antalya Kemer'de Yapılan Havalı Silahlar Yarışması Ve Milli Takım Seçme Müsabakalarında Büyük erkeklerde yarışan ömer Akgün Türkiye şampiyonu oldu.
 
GENÇ BAYANLAR TAKIM HALİNDE ÜÇÜNCÜ
 
Ezgi Hilal Yılmaz, Gülşah Berrin Yalçın, Gülçin Akkaş ile yarışan Genç Bayanlar Takım halinde üçüncü oldular.Başarılı sporcuların ödüllerini Diyarbakır lı atıcılık as başkanı kadri Akgün takdim etti.
 
AKGÜNLER DÜNYA ŞAMPİYONASINA GİDİYORLAR
 
Türkiye şampiyonu milli Sporcumuz Ömer Akgün Ve atıcılık  Milli Takım Antrenörümüz Abdurrahman Akgün Şubat Ayında Danimarkada Yapılacak Olan Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi Temsil Edecekler.
 
UMUT'ATICILARIMIZLA GURUR DUYUYORUM
 
Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Abdullatif UMUT' Antalya Kemer'de Yapılan Havalı Silahlar Yarışması Ve Milli Takım Seçme Müsabakalarında   büyük başarılar sağlayan Türkiye şampiyonu ömer Akgün ve genç bayanlarda takım halinde üçüncü olan atıcıları başarılarından dolayı kutladı.UMUT' Atıcılıkta Türkiye de söz sahibi illerin başında geliyoruz milli takıma birçok sporcu ve antrenör gönderiyoruz bu sporcularla ve antrenörlerimize ne kadar övünsek azdır inanıyorum ki ilimizi en güzel şekilde temsil eden atıcılarımız milli takımımızda da ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceklerdir diye konuştu.