1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Akdeniz güven tazeledi
Akdeniz güven tazeledi

Akdeniz güven tazeledi

DİYARBAKIR- Kulp Ziraat Odası'nın 7. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Yapılan seçimlerde mevcut başkan Kenan Akdeniz seçilerek, güven tazeledi.

A+A-

Kulp Ziraat Odası 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kulp Ziraat Odası başkanlığında gerçekleştirilen seçimde, odaya kayıtlı çiftçilerin temsilcileri olan delegeler arasında birlik mesajı verildi.

Tek liste halinde aday gösterilen mevcut başkan Kenan Akdeniz, 51 delegenin oyunu aldı. Akdeniz, seçim sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında, göreve geldiği günden bu yana çiftçilerin yanında olduğunu belirterek, "Gerek Genel Merkezimiz nezdinde gerek bakanlık nezdinde ve gerek tüm bürokrasi nezdinde çiftçilerimizin hak ve menfaatini savunduk.

Her zaman da savunmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizin refahı için her zaman yanında olacağız ve olmaya da gayret edeceğiz. Bugün yapılan seçimde 57 delegemizin 51'i sandığa gelerek bizlere oy kulandılar. Sandığa gelen ve işlerinin yoğunluğundan dolayı gelmeyen delegelerimize teşekkür ediyoruz.

Amacımız ilçemize, ilimize, bölgemize, ülkemize hizmet etmektir. Biz bu seçimleri, öncelikle ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Bölgemizde çok büyük sıkıntılar var, amacımız bu sıkıntıları sivil toplum kuruluşlarının verdiği güçle çözüme kavuşturmaktır.

Tek liste olarak girdiğimiz seçimlerde gerek şahsım gerekse de Meclis Kurulumuza gösterilen teveccühten dolayı Pasurlu çiftçi ve delegelerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.


(MT-ÜN-SO-Y)

HABERE YORUM KAT