1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akçadağ seçim çalışmalarını sürdürüyor
Akçadağ seçim çalışmalarını sürdürüyor

Akçadağ seçim çalışmalarını sürdürüyor

DİYARİNSESİ.ORG - Türkiye'nin en genç adayların Cem Akçadağ seçim çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-
Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Milletvekili aday adayı Cem Akçadağ, seçim çalışmaları kapsamında ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.
 
Akçadağ yaptığı ziyaretlerde, Türkiye'nin barış havasına girdiğini bunu kendi partilerinin sağladığını belirterek bundan sonraki süreçte bölgenin kalkınması için genç ve vizyon sahibi kişilere görev verilme zamanı gelmiştir" dedi.
 
Ak Parti Diyarbakır Milletvekili aday adayı Akçadağ, ziyaret ettiği Bismil, Yenişehir, Çınar ve Kayapınar Ak Parti İlçe teşkilatlarında çok sıcak bir şekilde karşılandı.
 
 
Cem Akçadağ kimdir?
 
1930'lu yıllarda Diyarbakır'ın taş evlerinin yapımını üstlenen Seyyid Hacı Hasan Akçadağ'ın ikinci kuşak, Diyarbakırspor başkanlarından Hacı Şeyhmus Akçadağ'ın birinci kuşak torunudur. Diyarbakırspor'da başkanlık ve futbol şube sorumluluğu yapan Şahap Akçadağ'ın oğlu olan Cem Akçadağ, 1988 tarihinde Diyarbakır'da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Diyarbakır'da, lise öğrenimini ise Ankara'da,  Yüksek öğrenimini ise, 2005-2011 yılları arasında İngiltere'de Leeds Metropolitan Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyarak yaptı.   Askerlik görevini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Ordu – Giresun Havalimanında yapılan üst yapı işlerinden sorumlu şantiye şefliği,  Group - Türk Telekom İstanbul Avrupa Yakası Global İşi– Şantiye Şefliği, İstanbul 1 BÖLGE Erişim Şebekeleri Yapım, Bakım ve Onarım işleri kapsamında yapılan işlerde şantiye şefliği, Marmaray Proje Kapsamında Yapılan Gebze – Halkalı Banliyö Hatlarının iyileştirilmesi kapsamında yapılan Toprak işleri, sanat yapıları ve Dolgu işlerinden sorumlu Şantiye Şefliği görevlerini yaptı.
 
img_2758.jpg
 
img_2762.jpg
 
img_2768.jpgimg_2777.jpgimg_2787.jpgimg_2790.jpg
Bu haber toplam 6126 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT