1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akar'dan ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti
Akar'dan ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti

Akar'dan ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti

DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, il başkan yardımcıları, ilçe koordinatörleri ve yönetim kurulu üyeleri ile merkeze bağlı Sur ve Bağlar ilçe teşkila

A+A-

İlçe ziyaretlerinde konuşan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, sandıktan çıkan sonuca saygılı olduklarını belirterek, AK Partinin ülkeye ve milletin yararına olan çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Akar, "Biz bundan sonra da çalışmalarımızı sürdürüp, milletimize ve memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. 1 Kasım’da Diyarbakır halkı bize büyük destek sağladı. Bundan sonraki süreçte dört elle hizmete sarılacağız. AK Parti 1 Kasım seçimlerindeki başarısıyla bir hizmet kapısını daha aralamıştır. 1 Kasım seçimleri ülkemiz için önemli bir seçimdi ve çok şükür partimiz halkımızın da desteği ile birinci parti olarak tek başına iktidar olabilecek bir oy oranı ile seçimlerden başarıyla çıktı" dedi.


Akar, hem Türkiye genelinde hem de Diyarbakır’da milletin AK Parti'ye artan teveccühünün kendileri için hem büyük bir şeref hem de ağır bir mesuliyet olduğunu ifade ederek, alınan sonuçların ülke üzerine oynanan oyunları bozduğunu söyledi. Akar, "Siyasi ve ekonomik istikrar anlamında da ülkemize rahat bir nefes aldırmıştır. Bu seçimler kaybedeni olmayan bir şekilde sonuçlanmıştır. 1 Kasım seçimleri sadece ülkemiz için değil Ortadoğu ve İslam ülkeleri adına da önemli bir seçimdi. Kimseyi ayrıştırmadan hem şehrimiz hem de ülkemiz adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız" diye konuştu.


"HALKIMIZIN OMUZLARIMIZA YÜKLEDİĞİ YÜKÜN FARKINDAYIZ"


Halkın AK Parti'ye gösterdiği teveccüh ve AK Parti'yi tekrar tek başına iktidara getirerek omuzlarına yüklediği yükün farkında olduklarını ifade eden Akar, bundan sonraki süreçte AK Parti'ye oy veren hemşerilerimiz kadar oy vermeyen hemşerilerimizin de gönlünü kazanmak için çalışacakları bir önem olacağını söyledi.

Akar, "Seçim çalışmaları boyunca bizleri yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımıza, bizlere gönül veren dava arkadaşlarımıza Diyarbakır merkez ve tüm ilçelerimize hizmetin en iyisini getirebilmek için çalışacağız. Bu sonucun ortaya çıkmasında emeği geçen başta ailem olmak üzere il teşkilatıma, kadın ve gençlik kollarıma, ilçe başkanlarıma, mahalle başkanlarıma, SKM ekibine, sandık müşahitlerime kısaca tüm teşkilatıma, gecesini gündüzüne katan milletvekili adaylarımıza partimizin önceki il başkanlarına ve milletvekillerine teşekkürü bir borç biliyorum. Allah hepinizden razı olsun" şeklinde konuştu.


(AKK-Y)

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler