1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akar seçim beyannamesini değerlendirdi
Akar seçim beyannamesini değerlendirdi

Akar seçim beyannamesini değerlendirdi

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, partisinin seçim beyannamesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

A+A-

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan beyannamede herkesimi doğrudan ilgilendiren projelerin olduğunu ve bunun herkesi sevindirdiğini anlatan Akar, çiftçi, emekli, yaşlı, kadın, genç, eğitim ve doğum yardımları gibi seçim vaatlerinin halkta büyük bir karşılık bulduğunu ve partisinin huzur, güven ve istikrarın odağında olduğunu ifade etti.

AK Parti’nin seçim beyannamesi içerisinde istihdam ve ekonomi başlıklı vaatlerin halkta büyük bir memnuniyet oluşturduğunu aktaran Akar, “AK Parti'nin tek amacı, millete hizmet etmektir. Seçim beyannamesi içerisinde istihdam ve ekonomi başlıklı vaatlerin halkta büyük bir memnuniyet oluşturdu.

Çiftçi, emekli, yaşlı, kadın, genç, eğitim ve doğum yardımları gibi birçok müjdeler içeren seçim vaatleri sosyal yönden halkımızın refah düzeyini yükseltme açısından çok önemlidir. 13 yıllık iktidar döneminde AK Parti ülkemizde her alanda önemli projeleri hayata geçirdi. Ülkede istikrarı, güveni ve huzuru sağladı. Milletimizden aldığımız destekle huzur, güven ve istikrar ortamını yeni dönemde de devam ettireceğiz. Halkımızın partimize olan ilgisi bize güç veriyor” dedi.

“ÜLKEMİZ İLE İLGİLİ HEDEFLERİMİZ VAR”


Beyannamenin tamamının demokrasi ve insan odaklı olduğunu da kaydeden Akar, şunları söyledi:


“1 Kasım seçimleri, Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birisi olacak. Bu seçimler sadece kapsayacağı dönemle sınırlı bir öneme sahip değil, AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda da önem taşıyor. Türkiye’nin eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında bir yol ayrımında olduğunu, 1 Kasım seçimlerinde milletin bu mücadeleyle ilgili nihai kararını vereceğini düşünüyoruz. Türkiye’de ekonomik istikrarın devamı ve toplumun huzuru için AK Parti 80 milyon vatandaşa hizmet etmeye devam edecek.”


(MP-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler