1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti'ye ziyaretler sürüyor
Ak Parti'ye ziyaretler sürüyor

Ak Parti'ye ziyaretler sürüyor

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Sur İlçe Kaymakamlığı'na bağlı Kadın Eğitim Merkezi Koordinatörü Ayşe Aycıl ve beraberindeki heyet AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

A+A-

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, hükümet olarak eğitime çok önem verdiklerini ifade ederek, hükümetin bu anlamda en büyük payı eğitim yatırımlarına ayrıldığını söyledi. Eğitimli insanlar sayesinde ülkemizin daha da ileri seviyeye ulaşacağını söyleyen Altaç, “Tabi biz sizin gibi mesleki eğitim yerlerini Diyarbakır'da daha çok görmek isteriz. Sur ve Bağlar ilçeleri bizim şu anda en çok dezavantajlı iki merkez ilçelerimizdir. Biz de bu tür çalışmaları önemsiyoruz. Canı gönülden destekliyoruz. Sizlere katkı sunmamız sizlerle birlikte çalışmayı ve her türlü gayreti göstermeye hazırız. Sizlerin oluşabilecek sıkıntılarınızı aşmanız için elimizden geleni yaparız. Ne kadar çok insan yetiştirseniz o kadar çok verim alırsınız” diye konuştu.
Kadın Eğitim Merkezi Koordinatörü Ayşe Aycıl ise, kendilerini kabul ettiği için İl Başkanı Altaç'a teşekkür ederek, günün anısına bir plaket hediye etti.

HABERE YORUM KAT