1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Partililer iftarda buluştu
AK Partililer iftarda buluştu

AK Partililer iftarda buluştu

DİYARBAKIR- AK Parti Diyarbakır İl ve ilçe teşkilatları iftarda bir araya gelerek, parti çalışmalarını değerlendirdi.

A+A-

Bir restuarantta düzenlenen iftar programına AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Cuma İçten Genel Merkez (MKYK) Üyesi Mehmet Akın, Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, İl Başkan yardımcıları, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve birçok partili katıldı.

İftar öncesinde konuşan Altaç, Ramazan ayının tüm güzelliklerini yaşayarak bereketinden fazlasıyla yararlandıklarını söyledi.

Ramazan ayında dar gelirli aileleri ziyaret ettiklerini belirten Altaç, şöyle konuştu:

Parti olarak sadece Ramazan ayında değil, her gün vatandaşlarla birlikteyiz. Böyle programlar 2014'te yapılacak olan yerel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi bize güç ve moral depoluyor. Yerel seçimlerde güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Var gücümüzle çalışıp Büyükşehir Belediyesini ve 17 ilçe belediyelerinin mazbatalarını alarak sayın başbakanımıza hediye edeceğiz. Birçok ilde yerel de iktidar olan AK  Parti'nin yereldeki başarısını ve yapmış olduğu çalışmalarını  vatandaşlarımıza tanıştıracağız."

Daha sonra iftar yemeğine katılan partililere kendi eliyle çiğ köfte yoğurup ikram eden Altaç, iftar programına katılan tüm partililere teşekkür etti.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT