1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Partili vekil adaylarından GÜNGİAD'a ziyaret
Ak Partili vekil adaylarından GÜNGİAD'a ziyaret

Ak Partili vekil adaylarından GÜNGİAD'a ziyaret

DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayları Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal ve Alaattin Parlak seçim çalışmaları kapsamında Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcilerini ziyaret etmeyi sürdürüyor.

A+A-

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti milletvekili adayları Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal'ı ziyaret ederek, görüş ve önerilerini aldı.

Misafirlerini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşılayan GÜNGİAD Başkanı Hakan Akbal, seçim beklentilerini, bölgenin durumu, son yaşanan olaylar hakkında görüş ve önerilerini sıraladı.

Bölgenin ve ülkenin huzuru için düşüncelerini açıklayan Akbal, bazı kaygılar taşıdıklarını ve bunların da bir an evvel çözüme kavuşması gerektiğini söyledi. GÜNGİAD Başkanı Hakan Akbal'ı dinleyen vekiller adına bir açıklama yapan Ak Parti MYK üyesi ve Diyarbakır 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Galip Ensarioğlu 1 Kasım seçimlerinin bölgenin kaderini belirleyecek kadar önemli olduğunu söyledi. Ensarioğlu, bölge ve ülkenin huzuru için bu seçimlerin büyük önem arz ettiğini ve bundan dolayı herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getirdi.


AK Parti Diyarbakır milletvekili adayları Mehmet Galip Ensaroğlu, Ebubekir Bal ve Alaattin Parlak, ziyaretinin ardından seçim çalışmalarını sürdürmek üzere GÜNGİAD'dan ayrıldı.


(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler