1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti'den Kulp çıkarması
AK Parti'den Kulp çıkarması

AK Parti'den Kulp çıkarması

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, milletvekili Mine Lök Beyaz ile birlikte Kulp ilçesine giderek esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafların sıkıntılarını dinleyen İl Altaç, sıkıntıların en kısa sürede giderileceğini belirtti.

A+A-

 

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Milletvekili Mine Lok Beyaz, AK Parti Kayapınar İlçe Başkanı Mehmet Ali kırsaçlı, AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erdal Erdal, AK Parti Kulp İlçe Başkanı Veysel Çelik AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulp ilçe esnafını da ziyaret ederek, sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi.
 
Esnafların sıkıntılarını dinleyen İl Başkanı Aydın Altaç, sıkıntıların en kısa sürede giderileceğini belirtti.Kulp'lu esnaflar ise, BDP'li belediyeyi sert bir dille eleştirerek, belediyenin hizmet yapmadığını dile getirdiler. İlçede su, yol ve kaldırım gibi temel sorunların olduğunu vurgulayan vatandaşlar, belediyeyi hizmet yapmaya davet etti.
 
İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET
 
İl Başkanı Altaç ve milletvekili Beyaz, ayrıca AK Parti Kulp İlçe Başkanı Veysel Çelik'i makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.Alta, ilçenin önde gelen sorunlarını ele alarak güçlü kararlı bir şekilde sorunların üzerine giderek çözüm üreteceklerini söyledi. İlçe teşkilatlarından alacakları destek ve güçle daha güçlü olacaklarını belirten Altaç, bunun için ilçe teşkilatlarına gerekli desteği de vereceklerini kaydetti.
 
BEYAZ: 'BAŞBAKAN ÖNEM VERİYOR'
 
Milletvekili Mine Lök Beyaz ise başbakanın Diyarbakır'a çok önem verdiğini söyledi. Kulp'a önem verdiklerini ifade eden Beyaz, ilçe başkanı Çelik ve ailesinin çok zor bir süreçten geçtiği dile getirdi. Beyaz, “Allah'ın izni ile hep beraber çalışarak, sorunlarımızı beraber çözeceğiz. Buradaki sorunlarını alıp, Ankara'ya taşıma çözüm noktasında bakanlarımızla görüşeceğiz. Ve gerekirse Başbakanımıza ileteceğiz. Başbakanımız Diyarbakır'a çok önem veriyor. Ve hep Diyarbakır nasıl diye soruyor” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT