1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti tanıtım toplantısı yapıldı
AK Parti tanıtım toplantısı yapıldı

AK Parti tanıtım toplantısı yapıldı

DİYARBAKIR- AK Parti’nin Diyarbakır milletvekili adayları, bir otelde düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.

A+A-

Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Muhammed Dara Akar, milletvekili adayları Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal, Abdullah Atik, Beran Çelik, Tahsin Arslan, Netice Arslan, Şafak Yöntürk, Alaattin Parlak, Mehmet Fatih Kayhan, Aziz Alper Biten ve Neşet Özden ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Akar, kadronun ve reçetenin hazır olduğunu belirterek, herkesin partisinin yeniden tek başına iktidar olmasını istediğini kaydetti. Yapacakları çalışmalarla AK Parti’yi yeniden iktidara taşıyacaklarına dikkat çeken Akar, “Çünkü bu geçen fetret döneminde ülkemizin neler yaşadığını hep beraber gördük. AK Parti tek başına iktidarı kısa bir arada olsa Türkiye’de nasıl sorunlara yol açtığını hep beraber gördük. Evet, yükümüz ağır, yolumuzda uzundur. Fakat şundan emin olun ki bu dava Allah rızası içeren bir davadır. Bu dava hak davasıdır. Davanın yükü ağır ama sevabı da o kadar fazladır. Bu şuurla biz inşallah bu davanın hizmetkarı olarak yollara düşeceğiz” dedi.


Konuşmaların ardından milletvekilleri adaylarının özgeçmişleri okundu. Adaylar daha sonra platforma çağrılarak, kamuoyuna tanıtıldı. 


(BE-MP-Y)

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler