1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti barış ve huzur ortamından yana
AK Parti barış ve huzur ortamından yana

AK Parti barış ve huzur ortamından yana

DİYARBAKIR - AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Alattin Parlak, bir düğün salonunda Diyarbakır'da yaşayan Bingöl Genç ilçesi ve Yamaçlılar toplantısına katıldı.

A+A-
Toplantıda vatandaşlarla sohbet eden Parlak konuşma yaptı. Parlak, konuşmasında çözüm sürecinin barışla sonuçlanması yönündeki beklentilerini dile getiren vatandaşlardan, hükümete destek vermelerini istedi.
 
Parlak, AK Parti'nin çözümden, barıştan, huzur ortamı ve ekonominin gelişmesinden yana olduğunu belirterek, "Barış için kardeşlik için çözüm sürecinin sonuna kadar arkasında duracağız” dedi.
 
 
Milletvekili adayı Parlak, esnaf ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.
 
Ekonomide istikrarın çok önemli olduğunu belirten Parlak Türkiye'nin son 12 yıldır kriz yaşamayan, büyüyen ve gelişen bir ülke haline geldiğine işaret etti. Parlak, 7 Haziran'dan sonra istikrarını tazelemiş, güçlenmiş bir hükümet olarak ekonomiyi daha ileri bir noktaya taşıyacaklarını kaydetti.
 
AK Parti olarak çözümden, barıştan, huzur ortamı ve ekonominin gelişmesinden yana olduklarını ifade eden Parlak, “Hükümet olarak esnafa önem veriyoruz. Küçük esnafla her zaman bir araya gelmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Burada bize söylenen görüşler bizim gelecekteki siyasetimizi de etkiliyor.
 
Halkın talepleri ve beklentileri ne ise bizim siyasetimiz odur. Her zaman halkımızın içinde olmaya özen gösteriyoruz. Seçimlerden sonra da aynı anlayışı sürdüreceğiz" diye konuştu.
 
(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT