1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti aday adayı Ender Budak iddialı geliyor
Ak Parti aday adayı Ender Budak iddialı geliyor

Ak Parti aday adayı Ender Budak iddialı geliyor

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırlı iş adamı Ender Budak Ak Parti'den aday adayı oldu.

A+A-
7 Haziran 2015 Tarihinden yapılacak Genel seçimler öncesi adaylık yarışı sürüyor. Diyarbakırlı işadamı Ender Budak Adalet ve Kalkınma Partisi Diyarbakır Mileltvekiliiği aday adaylığı için başvurusunu yaptı ve seçim çalışmalarına hız verdi.
 
25. dönem Ak Parti aday adaylığını il Binası'nda sevenleri ile resmi başvurusunu yapan Ender Budak yaptığı açıklamada, Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın bize emanet ettiği bu partide siyaset yapmak bize bir onurdur.ilk Kurulduğu günden beri Budak ailesi olarak bu partiye hizmet ettik etmeye devam ediyoruz Binlerce sevenimin altına imza atığı bu yolda geçmişimizin temiz bir Sayfanın bize verdiği güvenle bu ülkenin en kritik bir dönemde çözüm sürecine bir Türkmen Baba'nın bir Kürt annenin evladı olarak kardeşliğe Barış'a birlikteliği evet diyerek bu yola koyulduk Allah bizi bu yol da utandırmasın.
 
3'ü merkez olmak üzere 5 ilçeyi ziyaret eden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Ender Budak, hedef ve vizyonunu açıklayarak 1 Mart Pazar günü yapılacak temayül yoklaması için destek istedi. Budak,”Biz bu davaya inanmış insanlarız. Mesele seçilip seçilmemek değil,bu kutlu davaya hizmet etmektir.” dedi.
 
 4 MERKEZ İLÇE VE ÇINAR'A ÇIKARMA
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Ender Budak, 1 günde partisinin 5 ilçe teşkilatını ziyaret ederek hızlı bir tempo örneği ortaya koydu. AK Parti'nin merkez Sur,Bağlar ,Yenişehir ve Kayapınar teşkilatlarını ziyaret ederek adaylık süreci, vizyonu ve hedefleri hakkında bilgi veren Budak, daha sonra Çınar ilçe teşkilatına çıkarma yaptı. Ziyaret ettiği teşkilatların başkanlarının yanı sıra gençlik ve kadın kolları ile de görüşen Budak,temayül yoklaması için destek istedi.
 
 'BEN OLAYA DAVA OLARAK BAKIYORUM'
 
 Kendisi için davanın milletvekili seçilmekten daha önemli olduğunu belirten Budak,”Ziyaret ettiğimiz tüm teşkilatlarda ilgi ile karşılandık. Son derece sıcak ilgi ve samimiyet gösterdiler. Bu bir hizmet davasıdır. AK Parti milletin kendisi olup bu davanın sahibi de millettir. Benim için davaya hizmet etmek milletvekili olmanın da ötesindedir. Mesele seçilip seçilmemek değil, bu kutlu davaya kendini adamaktır. Ama tabi bu davaya hizmet edecek ehil insanları seçmek de önemlidir. Bu işi layıkıyla yapacak insanları tercih edelim ve destek verelim.” dedi.
 
1-008.jpg
2-006.jpg
3-004.jpg
6-003.jpg
 
9-001.jpg
 
10-001.jpg
11-002.jpg
12-001.jpg
 
 
TEMAYÜL SIRA NO: 39
7-003.jpg
 

HABERE YORUM KAT