1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Aile İşi 10. bölüm
Aile İşi 10. bölüm

Aile İşi 10. bölüm

Atv ekranının sevilen dizisi Aile İşi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın akşam ekrana gelecek olan Aile İşi 10. bölüm fragmanında yin kahkaha tufanı yaşanacak.

A+A-

Başrollerini Pelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Can Bonomo, Sait Genay, Mine Kılıç, Şafak Karali ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimlerinde paylaştığı Aile İşi'nde yine eğlenceli dakikalar bizi bekliyor.  Yayın günü Çarşamba 20:00 ATV
 
Aile İşi yepyeni bölümü ile güldürmeye devam edecek. ATV ekranlarında yayınlanan Aile İşi dizisinde bu hafta neler olacak? İşte yeni fragman...
 


AİLE İŞİ 10. BÖLÜM ÖZETİ
 
Hakan ve Müjde, bir dizi yanlış anlamadan ötürü, birbirinden uzak durmaya çalışır. Onları tekrar yan yana görmek isteyen 'Aile İşi' üyeleriyse her yolu dener. 
 
Arif, ona dava açan Sami'nin elindeki delilin peşine düşer. Emel, Mülayim'i evlatlarıyla arasını düzeltmesi konusunda cesaretlendirir; ancak sonuç Mülayim için bir yıkım olunca, Emel kendine has bir yönteme başvurur. 'Aile İşi' evine bir geceliğine misafir olmayı başaran Cemali, her şeyi birbirine katar. Leman'ın kıskançlık krizleriyse Ziya'yı yaşamından bezdirir.

 --2128001.jpeg
AİLE İŞİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
'Aile İşi' üyeleri, Ece'nin kuşkularını ortadan kaldırmak için yepyeni ve onları komik duruma düşürecek yöntemler denerken; biricik baş belası Cemali de Hakan'ın üstüne kabus gibi çöker. Arif ise 'Aile İşi' projesini ortadan kaldıracak, hatta sonunda Ece'nin yetimhaneye bile düşebileceği bir planı hayata geçirir. 
 
Sahte ailemizin bu belayı atlatabilmesi için, gerçek bir aileden farksız olduklarını yetkililere kanıtlaması gerekmektedir. 'Aile İşi' üyeleri her türlü arıza duruma karşı Ece için kenetlenir.
 

HABERE YORUM KAT