1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Adnan Sezgin'den transfer açıklaması
Adnan Sezgin'den transfer açıklaması

Adnan Sezgin'den transfer açıklaması

Galatasaray A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, mevkiye göre değil sisteme göre transfer yapacaklarını söyledi.

A+A-

Sezgin, transfer politikasýný ''az ve öz transfer'' olarak belirlediklerini ifade ederek, ''2-3 tane daha transfer yapabiliriz. Az ve öz transfer yapmak istiyoruz. Biz mevkiye göre deðil sisteme göre transfer yapmanýn peþindeyiz. Görüþmeler çok yoðun geçiyor. Ama tabii ki transfer yapmak sanýldýðý gibi kolay deðil'' dedi.

Galatasaray'ýn iyi bir kadroya sahip olduðunu savunan Sezgin, ''Galatasaray'da alternatifi olan iyi bir kadro var. Galatasaray, Türk Milli Takýmý'na ve diðer milli takýmlara oyuncu gönderen bir kulüp. 8 futbolcumuz Türk Milli Takýmý ile Avrupa Þampiyonasý'nda mücadele etti. Bu Galatasaray'ýn nasýl bir kadroya sahip olduðunu göstermesi açýsýndan önemli'' diye konuþtu.

Mehmet Topal ve Arda için herhangi bir resmi teklif almadýklarýný yineleyen Sezgin, ''Bu futbolcularýmýzla ilgili bize gelen resmi bir teklif yok. Kendileri, sözleþmeleri olan oyuncularýmýz. Zaten þu anda Galatasaray'da satýlýk futbolcu yok, kimseyi satmayý düþünmüyoruz. Var olan kadromuzu daha da güçlendirmek için çalýþýyoruz'' dedi.

Galatasaray yarýn akþam TSÝ 20.00'de Almanya'nýn Üçüncü Lig takýmlarýndan SC Paderborn ile 2. hazýrlýk maçýný yapacak.

AA