1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Adnan Polat'tan Baros itirafı
Adnan Polat'tan Baros itirafı

Adnan Polat'tan Baros itirafı

İyi ki Baros'u almışız Konya maçı sonrasında kuliste arkadaşlarına Çek futbolcuyu öve öve bitiremeyen Başkan Adnan Polat'ın, “Başlangıçta bu transfere çok sıcak bakmadım. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Kısa sürede uyum sürecini atlattı.

A+A-

Abdullah Eğilmez'in haberi

Galatasaray'da yeni transferlerden Milan Baros'un üstün formu teknik heyet, yönetim ve camiayı sevindiriyor. Bellinzona, Kocaeli- spor ve son olarak Konyaspor karşılaşmalarında 2'şer gol atan ve sarı-kırmızılı takımın aldığı galibiyetlerde büyük pay sahibi olan Çek futbolcunun kısa bir sürede bu kadar formda olması yönetimi adeta mest etti. Geldiğinden sonra takımın gol sorununu ortadan kaldıran ve hücuma büyük hareketlilik getiren Baros, Başkan Polat'ı kendine hayran bıraktı. Özellikle attığı ilk gol sonrası Çek futbolcuyu ayakta alkışlayan Polat'ın mutluluğu bu transferin başlangıcındaki korkusunun gerçekleşmemesi nedeniyle iki katına çıktı.

Konyaspor maçının bitiş düdüğünden sonra protokol tribününde yakın bir arkadaşıyla sohbet eden Adnan Polat, Çek yıldızla ilgili oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Baros'un attığı golü çok beğendiğini ve ayakta alkışladığını ifade eden Polat, “İyi ki Baros'u transfer etmişiz” memnuniyetini dile getirdi. Baros ismine başlangıçta sıcak bakmadığını itiraf eden Polat, “Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Çok kısa sürede uyum sürecini atlattı. Müthiş bir golcü, şimdi iyi ki Baros'u almışız diyorum” diye konuştu. Polat, Baros'a kısa sürede çok takım değiştirdiği ve istikrarsız bir görüntüsü olduğu için sıcak bakmadığına da dile getirdi.

Futbolculara prim jesti

G.Saray Başkanı Adnan Polat üst üste alınan galibiyetlerden sonra futbolculara bayram öncesi jest yaptı. Polat, kendi hesabından 30-50 bin dolar arası primleri bütün futbolcuların hesabına yatırdı. Dün futbolcularla bayramlaşan başkan Polat, “Aslında bu primi Bellinzona'yı eledikten sonra verecektik. Ama son maç bana büyük bir haz verdi. Özellikle ikinci yarıdaki inanç ve takım ruhu beni çok mutlu etti. Hesaplarınıza paralarınız yattı. Bu bizden size bir hediye' diyerek futbolcularla teker teker bayramlaştı.

Yeni Şafak