1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Adıgüzel Kırtasiye öğretmenleri unutmadı
Adıgüzel Kırtasiye öğretmenleri unutmadı

Adıgüzel Kırtasiye öğretmenleri unutmadı

Tüm Dünyada 24 Kasım günü kutlanan Öğretmenler Günü’nü Diyarbakır’da faaliyet yürüten Adıgüzel Kitap Kırtasiye öğretmenleri unutmadı.

A+A-

Öğretmenler günü vesilesiyle ADG Adıgüzel Şirketler Grubu tarafından  dağıtan işletme yetkilisi Mikail Adıgüzel tarafından dağıtılan binlerce karanfillerin üzerine Kürtçe, Türkçe ve İngilizce öğretmenler gününüz kutlu olsun yazıldı.


Diyarbakır’da kırtasiye malzemeleri sektöründe devrim yaratan Adıgüzel Kitap Kırtasiye yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Öğretmenleri de günlerinde yalnız bırakmayan ADG. Adıgüzel Şirketler Grubu tarafından işletme yetkilisi Mikail Adıgüzel öğretmenler için binlerce karanfil dağıttı. 


Öğretmenleri bu günlerinde yalnız bırakmadıklarını belirten ve karanfillerin üzerine Türkçe Öğretmenler Gününüzü Kutlarız, Kürtçe Mamosteya Piroz Be, İngilizce’de Happy  Teachers’day yazıldığını ifade eden Adıgüzel Kitap Kırtasiye Yetkilisi Mikail Adıgüzel, “Çocuklarımızı geleceğe güvenle hazırlayan öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Öğretmenlerimizin fedakârca çalışmaları sonucu geleceğe güvenle bakabiliyoruz” diye konuştu.


Geleceğimizi inşa eden kıymetli eğitim gönüllüsü öğretmenlere binlerce karanfil dağıttıklarını ve öğretmenler için ne yapılırsa yapılsın az olacağını vurgulayan Mikail Adıgüzel, “Geleceğimizi inşa eden kıymetli eğitim gönüllü öğretmenlerimize anlamlı günde karanfil binlerce karanfil dağıtarak öğretmenlerimiz bugün  hatırlamayalım her zaman hatırlayalım eli öpülesi öğretmenlerimiz  asla unutulmamalıdır.

Böylesi güzel günde bir nebze olsun mutluluklarına ortak olmak bizler için önem arz eder. Sabah 8.00’da Diyarbakır’da tüm okulları gezerek öğretmenlere  karanfil dağıtarak öğretmenler gününü kutladık. Öğretmenlik kutsal bir görevdir bizler öğretmenlerimiz sayesinde bu seviyelere geldik, her zaman kalbimizde yerleri bulunmaktadır. Öğretmenlerimize sağlık ve başarı diliyoruz. eli öpülesi öğretmenlerimiz en önemli değerlerimizdir bu güzel günün mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


ADG Adıgüzel Şirketler Grubu tarafından  dağıtılan karanfiller, işletme yetkilisi Mikail Adıgüzel ‘e öğretmenler teşekkür ederek duygularını dile getirdiler.Bizi bu güzel ve anlamlı günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bu güzel etkinlikler bizi çok mutlu ediyor.


Diyarbakır Merkez Sur ilçesi İskender Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Bozkuş ise, “24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulumuza gelip öğretmenlerimize çiçek taktim eden Adıgüzel kitap kırtasiye nezdinde Mikail Adıgüzel e öğretmenlerim adına teşekkür ederim. Öğretmenlik kutsal bir meslektir bizler eğitimin birer neferi olarak her zaman öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim almaları için çaba sarf edeceğiz.Tüm öğretmenlerimizin gününü kutlar sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar dilerim” diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler