1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk dizisinde nefes kesen sahne!
Adı Mutluluk dizisinde nefes kesen sahne!

Adı Mutluluk dizisinde nefes kesen sahne!

Fox'ta yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Adı Mutluluk dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz heyecan dozunu arttırdı. Büyük bir merakla beklenen Adı Mutluluk 7. bölümünde Sera'nın Batu'ya olan aşkını öğrenen Kumsal, köşeye sıkı

A+A-

TV ekranlarında yaza özel dizilerinden Adı Mutluluk yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Mutluluğun peşinden koşan iki gencin hikayesini anlatan dizinin bu bölümünde Kumsal, dostu ve aşkı arasında kalacak. Taylan'ın kızı için Kumsal'dan yardım istemesi, onu çok daha zor durumda bırakacak. Merakla beklenen Adı Mutluluk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Adı Mutluluk 7. bölümünde Kumsal nasıl bir karar verecek?

 
Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu'nun paylaştığı Adı Mutluluk yeni sürprizleri, şaşırtan gelişmeleriyle 4 Ağustos Salı Akşamı Fox Tv'de!

ADI MUTLULUK 7. BÖLÜM FRAGMANI

 


ADI MUTLULUK 7. BÖLÜM ÖZETİ

Adı Mutluluk yeni bölümünde; artık herkes Sera'nın Batu'ya aşık olduğunu öğrenmiştir. Batu'ya çaresiz bir şekilde aşık olduğunun bilincinde olan Sera'dan daha çok sinir olan biri varsa o da Eren'dir. Hem kız kardeşini hem de duygusal hisler beslediği Batu'ya kaptırdığını düşünen Eren'e yakın arkadaşı Zeki yardımcı olmaya çalışır. Bu esnada Eren iç hesaplaşma yaşar. Kızına çok bağlı olan Taylan, Kumsal'dan yardım isteri. Taylan'ın bu isteği Adı Mutluluk 7. bölümünde Kumsal'ı zor durumda bırakır. Kumsal, dostluğu adında Batu'dan vazgeçecek midir? Eren, hem aşık olduğu kızın hem de kızkardeşinin sevgisini kazanan Batu'yla karşı karşıya gelecek mi? Tüm bu soru işaretleri Adı Mutluluk 7. bölümünde yanıtını bulacak.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler