1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk dizisi yine ekrana kilitleyecek!
Adı Mutluluk dizisi yine ekrana kilitleyecek!

Adı Mutluluk dizisi yine ekrana kilitleyecek!

Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'ın paylaştığı 'Adı Mutluluk' dizisinde Kumsal ve Batu' yeni bölümü ile nelerle karşılaşacağı merak ediliyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Adı Mutluluk yeni bölüm fragmanı

A+A-

Salı günleri Fox’ta yayınlanan Adı Mutluluk dizisi, yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Adı Mutluluk yeni bölümde herkes kamp tatiline giderken, Batu'nun o kamp alanında çalıştığını öğreniyorlar.

İlk bölümü FOX'ta 23 Haziran 2015'de yayınlanan dizinin yapımcılığını, Süreç Film üstlendi. Adı Mutluluk dizisinin 11 Ağustos’ta yayımlanacak 8. bölümden ilk ipuçları geldi. Dizinin yeni bölümünde Batu ile Kumsal’ın yolu yine kesişecek. Dizide Eren, Kumsal ve Batu hariç herkes tatil için bir çadır kampına gidecekler. Tesadüf ki Batu da kampta çalışmaktadır.


Adı Mutluluk 8. bölüm fragmanına bakılırsa son bölümde yaşananlardan sonra Kumsal ile Batu arasında ufak bir gerilim var ve artık sadece dostturlar. Yine de Batu’nun kampta Sera ile yakınlaşması Kumsal’ın kıskanmasına yol açacağa benziyor. Ayrıca ikili arasında yeniden bir yakınlaşma olabileceğinin de ipucu veriliyor.

Konu:

Dizinin başrolündeki Beste (Ezgi Eyüboğlu), İzmir'de yaşamaktadır ve babasından gizli  İstanbul ’da bir üniversite kazanır. Tesadüfen karşısına çıkan ve aynı üniversiteyi kazanan Batu (Kaan Yıldırım) ile İzmir’de tanışır ve İstanbul'a gitmek için evi terk eder. Tek başına ayakları üzerinde durmaya çalışan Kumsal ve Batu’yu zorlu, aynı zamanda eğlenceli bir hayat bekliyor.

OYUNCU KADROSU

Kumsal Güçlü- Ezgi Eyüboğlu

İzmirli olan Beste, çalışkan, akıllı ve başarılı bir kızdır. Babasının maddi durumu çok iyi olmasına rağmen burslu olarak İstanbul Dünya Üniversitesi’ni kazanmıştır. Duru bir güzelliği vardır. Sesi de çok güzeldir. Ancak Kumsal ikisinin de henüz farkında değildir. Kendisiyle ilgili önemli kararları verme konusunda hiç cesur değildir.

Batu Değirmenci-Kaan Yıldırım

Batu da İzmirlidir. Agresif, adaletli, plancı, duygusal, Zeki ama asla çalışkan olmayan ketum birisidir. Fazla konuşmaz, duygularını dışa vurmayı beceremez. Çok iyi yüzer. Okulun ‘arıza’ çocuğudur. İki yıl sınıfta kaldıktan sonra ittire kaktıra liseyi bitirmiştir. Annesi hayatındaki en değerli varlıktır

Eren Yüksel-Ceyhun Mengiroğlu

Eren, İstanbulludur. Üst sınıf bir ailede büyümüştür. Hali vakti son derece yerindedir. Üniversitenin gözde öğrencisidir. Herkesin sevip saydığı biridir. Neşeli, eğlenceli, iyi niyetli, yakışıklı ve karizmatiktir. Okulun güvenliği, yurtların sorumluluğu ondadır. Giyimine her zaman özen gösterir. Okulun su topu takımının kaptanıdır. Tüm kızların gözü ondadır. Eren ise iki yıldır Dolunay’la birliktedir. Ancak bu birliktelikten hiç mutlu değildir.

Gonca Gül Duran-Zeynep Bastık

Antalyalıdır. Özü sözü birdir. Lafını sakınmaz. İkinci adı Gül’dür. İnsanlar bazen kendisine Goncagül diye seslense de o Gül adını pek sevmez.. Gonca’yı tercih eder. Okulun en sert duruşlu karakteridir. Bugüne kadar kimse tarafından Gonca’nın ‘güldüğü’ görülmemiştir.

Sera Yüksel-Aslı Bekiroğlu

Eğlenmeyi, eğlendirmeyi çok sever. Bir etkinlik yapılacaksa onu mutlaka Sera yapar. Bu yıl abisi Eren’in üniversitesine girmiştir. Resim bölümünde okuyacaktır. Çalışkan bir kız değildir ancak resim konusunda yeteneklidir. Ailesinin zenginliğini kullanmaktan çekinmez

Tatlı-Orçun İynemli

İzmirli genç mafya! Genç yaşına rağmen tüm İzmir’in önünde düğmesini iliklediği birisidir.. Ondan hem korkulur, hem de ona büyük saygı duyulur. Saygı duyulmasının tek sebebi gücü değildir. Bilgi birikimi, genel kültürü ve eğitimi de bunu destekler. Klas bir hayat sürer.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler