1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk 6. yeni bölüm
Adı Mutluluk 6. yeni bölüm

Adı Mutluluk 6. yeni bölüm

Adı Mutluluk yepyeni bir bölüm ile 28 Temmuz Salı akşamı kaldığı yerden devam edecek. Nefes kesen bölümleriyle gündeme bomba gibi düşen Adı Mutluluk bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Adı Mutluluk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanmasıyla heyecan doru

A+A-

Fox Tv'nin sevilen dizisi Adı Mutluluk merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Olayların ardı arkası kesilmeyen Adı Mutluluk dizisinde bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Adı Mutluluk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlanmasıyla heyecan doruğa çıktı. Dizide, Annesini İstanbul'a getirmek için İzmir'e doğru yola çıkan Batu beraberinde Kumsal'ı da almasıyla olayların ardı arkası kesilmiyor. İşte o ayrıntılar...


Kumsal çıldırmak üzeredir. Batu ile Sera'nın öpüşmesine tanık olmuştur. Eren'in burs komitesine söylediği yalan ortaya çıkmıştır. Babası yurt odasının kapısına dayanmıştır. Gonca'nın yardımıyla bütün problemlerini sürpriz bir şekilde çözmeye çalışır.

Dolunay, öz ailesinin izlerini sürer. Onlarla ilgili gerçekleri öğrenince şok olur. Sera, Batu'yu öpmesinin anlık bir şey olduğunu savunur. Bu düşünceden vazgeçmek için büyük bir parti düzenler.

Batu, tesadüfen o partide garson olarak yer alır. Dolunay ile Kumsal'ın büyük kavgası ortalığı darmadağın eder. Eren kendi kabuğuna çekilir. Kendine sürpriz bir arkadaş bulur. Batu'nun annesi İstanbul'a gelmeye karar verir. Batu, annesini karşılamak için hazırlıklara başlar. Beklenmedik bir aksilik her şeyi altüst eder. Rıfat ise kızı Kumsal'ı İzmir'e döndürmek için yepyeni bir yola başvurur.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler