1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk 3. son bölümünde neler oldu?
Adı Mutluluk 3. son bölümünde neler oldu?

Adı Mutluluk 3. son bölümünde neler oldu?

Kumsal’ın babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzanan bir özgürlük yolculuğu hikayesi; Adı Mutluluk dizisi dün akşam 3. bölüm ile ekrana geldi. FOX'un sevilen dizisi Adı Mutluluk son bölümünde neler oldu?

A+A-

Heyecan dolu son bölümü ile dün akşam ekrana gelen Adı Mutluluk dizisi yine izleyiciyi ekrana kilitledi.

Babasını karşısına aldığı gün tanıştığı Batu sayesinde mutluluğu aramak için İstanbul’a gitme kararı veren Kumsal; tıpkı annesinin yıllar önce yaptığı gibi evi terk eder ve kendini bir anda bir yurt odasında bulur! Kumsal artık İstanbul’dadır.

Burası Kumsal’ın kendi ayakları üstünde durmayı, yalnızlığı, hayal kırıklıklarını ve dostluğu öğreneceği yerdir. Dizinin son bölümün hemen ardından Adı Mutluluk 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  İşte Adı Mutluluk dizisi son bölümünde yaşananlar ve dahası...

Başrollerini Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Adı Mutluluk, başarılı oyuncu kadrosu, kaliteli senaryosu, heyecanlı ve renkli sahneleri ile FOX’ta!

ADI MUTLULUK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kumsal, para kazanmak zorunda olduğunu düşünür. Eren'den yardım alır. Ancak Eren'in sakladığı bazı gerçekler vardır. Batu, Tatlı'ya olan borcunu ödemek için kolları sıvar. Kumsal, bir anda kendisini Batu'nun yanında, zorlu bir araba yarışının içinde bulur.

Batu, gizli bir şekilde okula öğrenci olarak alınmıştır. Durumdan şüphelenen Eren, Batu'nun sırrını açığa çıkarmaya çalışır.

Dolunay, Kumsal'la barışmak ister. Kumsal, onun niyetini sonradan anlar. Dolunay, Kumsal'ı herkesin içinde rezil eder. Sera, Kumsal'ın intikamını alacaktır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler