1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk 3. bölümü için heyecan dorukta
Adı Mutluluk 3. bölümü için heyecan dorukta

Adı Mutluluk 3. bölümü için heyecan dorukta

Ekranların yeni fenomen dizisi Adı Mutluluk yeni bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlananan Adı Mutluluk dizisi için heyecan dorukta. Merakla beklenen Adı Mutluluk 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İ

A+A-

Fox ekranlarında kısa sürede damga vuran Adı Mutluluk 3. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Renkli konusu ve genç kadrosuyla adından söz ettiren dizinin bu bölümünde gençler arasındaki gerginlik had safhaya çıkarken, Kumsal yine Dolunay'ın oyununa gelecek. İşte Adı Mutluluk 3. bölüm fragmanı ve dahası..


 
İstanbul'a okumaya giden ama sosyal şartları tümüyle farklı olan iki gencin öyküsü Adı Mutluluk yeni bölümüne Batu ve Eren arasındaki yarış damga vuracak. Genç kadrosuyla adından söz ettiren Adı Mutluluk 3. bölümünde Batu ve Eren arasındaki yarış nefesleri kesecek.

ADI MUTLULUK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

İki gencin İstanbul'da üniversite kazanmasıyla kesişen yollarını anlatan Adı Mutluluk 3. bölümü sürpriz gelişmeleriyle 7 Temmuz Salı akşamı saat 21.00'de Star ekranlarında olacak.

ADI MUTLULUK 3. BÖLÜM ÖZETİ

Adı Mutluluk yeni bölümünde Kumsal ile Dolunay ve Batu ile Eren arasındaki sürtüşme daha belirgin bir hale gelecek. Öyle ki bu sürtüşme sürpriz bir işbirliğine bile neden olacak. Eren, Batu ile uğraşmayı sürdürken Eren, önce Dolunay ile barışmış gibi yapacak ama aslında onu fena bir tuzağa düşürecek. Sevdiği adamı Kumsal'a kaptırma korkusu yaşayan Dolunay ise Kumsal'ı tüm üniversiteye rezil edecek bir hamle yapacak. Adı Mutluluk 3. bölümüne asıl damga vuran olay ise iki baskın karakter Eren ve Batu'nun araba yarışı sahnesi olacak. Peki, bu yarışın sonunda kim ne kazanacak?

ADI MUTLULUK KONUSU

Adı Mutluluk; İzmir'de, yaşayan farklı karakter de, kültür de iki insanın, İstanbul'a, gitmek için can atan iki insanın hikayesini anlatıyor. Batu ve Kumsal'ın rastlantısal tanışmaları, ikilinin yeni bir hayata başlamasına neden olur. Zenginlik içinde büyüyen Kumsal ve annesinden başka kimsesi olmayan Batu'nun hayallerini ele alan Adı Mutluluk, İzmir'de başlayan İstanbul'da devam eden bir aşkın kimi zaman duygusal kimi zamansa renkli anlarını anlatıyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler