1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk 2. yeni bölüm için heyecan dorukta
Adı Mutluluk 2. yeni bölüm için heyecan dorukta

Adı Mutluluk 2. yeni bölüm için heyecan dorukta

FOX'ta bu akşam ekrana gelecek olan Adı Mutluluk yeni bölümü için heyecan dorukta. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölüm ile büyük ilgi toplayan Adı Mutluluk dizisi bu hafta neler olacak merak konusu oldu. İşte Adı Mutluluk 2. yeni bölüm fragmanı ve özeti

A+A-

Başrollerinde Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı ve yapımcılığını Süreç Film’in gerçekleştirdiği Adı Mutluluk dizisi yepyeni bir bölüm ile bu akşam FOX'ta izleyicisiyle buluşacak. Adı Mutluluk dizisi yeni bölüm hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde.


Adı Mutluluk 2. Bölüm Özeti

Bölüm Tarihi: 30/06/2015

Kumsal, kurtulduğunu sandığı Batu'yu karşısında kelepçeli bir şekilde görünce şok olur. Onu polise teslim etmek için var gücüyle çalışır. Batu ise şikayetini geri alması için Kumsal'ı ikna etmenin yollarını arar. Eren ve kardeşi Sera, Kumsal'a İstanbul'a alışması için yardımcı olurlar. Dolunay bu durumdan hiç hoşnut değildir. Kumsal'ı İzmir'e döndürmek için planlar kurmaya başlar. Vural, yeğeni Batu'nun İstanbul'da rahat bir şekilde yaşaması için elini taşın altına koyar. Bulduğu çözüm karşısında kimse gözlerine inanamaz. Batu artık bambaşka biridir.

Adı Mutluluk 2. Bölüm Fragmanı

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler