1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Adı Mutluluk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Adı Mutluluk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Adı Mutluluk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Fox Tv'nin bu yaza damga vuracak olan dizisi Adı Mutluluk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Macera dolu son bölümün ardından izleyiciyi ekrana kilitleyen Adı Mutluluk dizisi için heyecan dorukta. Adı Mutluluk yeni bölümde neler olacak? Tüm detaylar .

A+A-

Yaz sezonunun yeni dizisi Adı Mutluluk dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi.  Bundan sonra Salı akşamları saat 21.00'da ekrana gelecek Adı Mutluluk dizisinin 1. bölümünün akabinde 2. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı.

Başrollerinde Ezgi Eyüpoğlu ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı ve yapımcılığını Süreç Film’in gerçekleştirdiği Adı Mutluluk dizisi ebeveynlerinden kaçarak okumak için İstanbul’a okumaya giden ama sosyal şartları tümüyle farklı olan iki gencin öyküsünü anlatıyor. Dizinin 2. bölümünde de üniversitede uyuşmazlıklar şimdiden baş gösteriyor.

ADI MUTLULUK 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLEADI MUTLULUK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Adı Mutluluk 2. bölümünde kendini kandırılmış hisseden Kumsal, Batu'yu karşısında görünce üniversiteyi birbirine katacak. Batu ve Kumsal'ın koşturmaca sahneleri, eğlenceli sahneleri ekrana taşıyacak. Batu, Kumsal'a gerçekleri anlatmaya çalışsa da kendini aklaması hiç kolay olmayacak. Kumsal Batu'yla ilgili duygularıyla yüzleşmekten kaçarken, yeni tanıştığı diğer isim Eren ile olan arkadaşlığı hayatını daha zorlaştıracak. Adı Mutluluk yeni bölümünde Eren'in 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Dolunay, Kumsal'ı açık açık tehdit edecek.

ADI MUTLULUK KONUSU

Adı Mutluluk; İzmir'de, yaşayan farklı karakter de, kültür de iki insanın, İstanbul'a, gitmek için can atan iki insanın hikayesini anlatıyor. Batu ve Kumsal'ın rastlantısal tanışmaları, ikilinin yeni bir hayata başlamasına neden olur. Zenginlik içinde büyüyen Kumsal ve annesinden başka kimsesi olmayan Batu'nun hayallerini ele alan Adı Mutluluk, İzmir'de başlayan İstanbul'da devam eden bir aşkın kimi zaman duygusal kimi zamansa renkli anlarını anlatıyor.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler