1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Adana Azrailleri Payas'ta coşturdu
Adana Azrailleri Payas'ta coşturdu

Adana Azrailleri Payas'ta coşturdu

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'un Payas deplasmanında 3-1 galip geldiği maçta tribünleri coşturan Azrailler kente döndü.

A+A-

Hafta içi olmasına rağmen takımlarını yalnız bırakmayan Diyarbakırspor'un Azrailler Grubu'da kente döndüler. Azrailler Başkan Yardımcısı Orhan Tuma ve Yönetim Kurulu üyesi Tribün sorumlusu Fırat Güneş yaptıkları ortak açıklamada, galibyette emeği geçenlere teşekkür ederken, özellikle 1 otübüs kaldıran  Adana Azrailler Grubu, Payas Liceliler Derneği ve maça gelen o civarda yaşayan maça gelen taraftarlara teşekkür ettiler.

Yapılan açıklamada, Payas maçı Diyarbakırspor için çok önem arzediyordu, çünkü artık kayıp puan yaşamak istemiyoruz. Biz bu ligi tepede bitiririz umut ediyorduk, ancak hiç hesapta olmayan bazı beraberlikler hedefi play-off a çevirdi, ancak biz yinede bu ligin çok üzerinde bir ekibe sahip olduğumuzu biliyoruz. Umut ediyoruz kalan 8 haftada çok şey değişir ama Diyarbakırspor olarak artık puan kaybına kesinlikle tahammülümüz yok. Payas'ta bizi yalnız bırakmayan Adana Azraillerine, Payas Liceliler derneği ve maça çevre illerden gelerek destek olan herkese yürek dolusu teşekkür ediyoruz.. Bu hafta çok daha zor bir maç bizi bekliyor. Tekirova Belediyespor geçen hafta Lider Eyüp'ü yıktı, zor bir maç olacak ancak biz bu hedefe inanmış durumdayız. Diyarbakır Tribünleri bu hafta resmen kükreyecek. Tüm taraftarlarımızı Pazar günü Atatürk Stadına bekliyoruz. Tekirova maçı Diyar için dönüm maçıdır"

PAYAS MAÇI TRİBÜN ŞOV GALERİ

HABERE YORUM KAT