1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Acu'dan Diyarınsesi'ne teşekkür
Acu'dan Diyarınsesi'ne teşekkür

Acu'dan Diyarınsesi'ne teşekkür

30 Mart yerel seçimlerinde Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi bağımsız meclis üyesi adayı olan Dermanbaba Lakaplı Yılmaz Acu'nun afişlerinin kimliği belirsiz kişiler tarafından indirilmesine bir tepkide Diyarinsesi.org'den geldi.

A+A-

Acu, kendisine destek olan diyarinsesi.org ailesi için bir teşekkür mesajı yayınladı.

'Kim bu asalaklar?' başlığıyla yazılan haberde Derman Babanın astırdığı "Diyarbakırspor'a Şampiyonluk yolunda başarılar dilerim" yazılı pankartlar kimliği belirsiz bazı kişiler tarafından koparılarak indirildi ibareleri kullanıldı.

Yıllardır fakir ve garibanların dertlerini çözmekle ünlenen namı Diğer Derman Baba Yılmaz Acu'nun astırdığı pankartlar kimliği belirsiz kişilerce kasıtlı olarak yerlerinden sökülerek parçalandığının altının çizildiği haberde Diyarbakırspor Taraftarları Azrailler Grubu Yönetimi adına konuşan Dernek Başkanı Ramazan Tugay'da duruma tepki göstererek "Böyle bir zihniyeti anlamakta zorlanıyoruz.. Yıllardır garibanların, fakir fukaranın yardımına koşan değerli Derman Babanın üstelik üstünde "Diyarbakırspor'a başarılar dilerim" yazılı pankartını kim hangi mantıkla parçalar. Bunlar bu memleketin cahil cühelalarıdır. Başka ne denilebilir ki?. neyi çekemiyorsunuz, yazık günah emek verilmiş, böylesine yardımsever birine karşı bunları yapanları kınıyor ve lanetliyoruz." Açıklamalarına yer verildi.

Kendisine verdikleri destek nedeniyle teşekkür mesajı yayınlayan Dermanbaba mesajında şu ifadelere yer verdi:

Diyarinsesi.org yöneticileri Adnan Şimşek, Celal Güney, Faruk Şimşek kardeşlerim ve Zuhal Güney Hanımefendi başta olmak üzere tüm diyarinsesi.org haber çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Diyarbakırspor Taraftarları Azrailler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Tugay kardeşime ve başkan yardımcısı Orhan Tuma, Türibin Lideri Fırat Güneş ve Diyarbakırspor'a gönül vermiş tüm üyelerine ve sevenlerine sonsuz teşekkür ediyorum.Cenabi Allah böyle güzel dostlarımın eksikliğini göstermesin. Selam ve saygılarımı sunuyorum.
 

HABERE YORUM KAT