1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Acil stoper orta saha ile forvet lazım
Acil stoper orta saha ile forvet lazım

Acil stoper orta saha ile forvet lazım

Spor Toto 2.lig kırmızı grubu takımlarından Amed SFK ‘ takımına acil olarak stoper, orta saha ile forvet oyuncuları lazım olduğu öğrenildi.

A+A-

24 Temmuz’da Kocaeli Kartepe’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren , fakat istenilen transferi yapamayan Yeşil –Kırmızı – Beyaz  renkli takımın ligde zor günler yaşayabileceğini iddia ediyor taraftarları. Takımlarıın çok sevdiklerini belirten bir gurup taraftar adına konuşan Selami Vuran , yaptığı açıklamada, “ Amed SFK takımımımız kesinlikle istenilen transferi yapamamıştır.

Bunun aksini kimse iddia edemez.Kampta kadroyu kabarık göstermekle bu iş yürümez çünki, kamptaki kadronunun 11  futbolcusu alt yapı takımından götürülmüş,ya tutarsa mantığı ile. Takımın yaş ortalaması yüksek,bunlar ileriki  günlerde istenileni veremez olurlar. Belirgin olarak takıma stoper, orta ve forvet acil olarak transfer edilmeli. Güçlü bir grupta mücadele edecek takımımız, yani bu hatlarımız SOS veriyor.

Bunu hiç kimse inkar edemez. 4 kaleci var kadroda. Geriye kalıyor 25 futbolcu, alt yapıdan götürülen 11 kişiyide saymazsan 14 kişi kalıyor kadroda bizce bu sistem zarar  verir. Amed SFK takımı amatör ligde mücadele etmiyor. 2.Ligde Diyarbakır’ı  temsil ediyor.Bu şekilde zor temsil eder. Çünki bizler yani taraftarları kadroyu yetersiz görüyüruz. Yapılan yanlış sezon başından yapılmış,bizim temennimiz takımımızın  başarılı olabilmesidir. Eksikler tamamlanmazsa bu iş zor olur “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler