1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acil Aşk Arınıyor dizisi 22. bölüm
Acil Aşk Arınıyor dizisi 22. bölüm

Acil Aşk Arınıyor dizisi 22. bölüm

Ekranların sevilen dizisi Acil Aşk Arınıyor dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Acil Aşk Arınıyor 22. bölüm fragmanı izle. Acil Aşk Arınıyor 22. bölümde neler olacak?

A+A-

22. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek olan Acil Aşk Aranıyor'da Nisan, Sinan'ın çocuğu olduğu gerçeğiyle yüzleşiyor. Peki Sinan nasıl bir açıklama yapacak?


“Acil Aşk Aranıyor”, yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun, Nisan ile Sinan’ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini konu ediyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce komşu olduklarını, sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenirler.

Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle, hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek.

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin başrollerini; Serhat Teoman (Sinan) ve Duygu Yetiş (Nisan) paylaşıyor...

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler