1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acil Aşk Aranıyor'da sakarlıklar bitmiyor!
Acil Aşk Aranıyor'da sakarlıklar bitmiyor!

Acil Aşk Aranıyor'da sakarlıklar bitmiyor!

SHOW TV'nin eğlenceli dizisi Acil Aşk Aranıyor yeni sezonda da bomba gibi devam ediyor. Pazar günü 19. bölümü ile ekran gelecek olan Acil Aşk Aranıyor'da Sinan'ın annesi geliyor. Nisan'la karşılaşmaları ise hiç hoş olmuyor. Acil Aşk Aranıyor 19. bölüm fra

A+A-

“Acil Aşk Aranıyor”, yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun, Nisan ile Sinan’ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini konu ediyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce komşu olduklarını, sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenirler.
 
Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle,  hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek!
 
Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin başrollerini; Serhat Teoman (Sinan) ve Duygu Yetiş (Nisan) paylaşıyor.
 
ACİL AŞK ARANIYOR 19. BÖLÜM FRAGMANI


 
Acil Aşk Aranıyor’un 18. Bölümünde; Nisan için kötü günler geride kalıyor! Nisan yaşadığı kötü günlerden sonra Sinan’ın sayesinde yeniden hayata tutunur. Hiç beklemediği bu destek Nisan için çok önemlidir. Sinan’la olan ilişkileri hayal ettiğinden bile daha güzel gitmektedir. Mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağını düşünür.
 
Ta ki Türkan’la tanışana dek... Tesadüfen tanıştığı ve yaşadıkları olaylardan sonra Türkan’dan nefret eden Nisan kadından olabildiğince uzak durmaya çalışmaktadır. Hatta Türkan’la aynı şehirde bile kalmak istememektedir. Fakat sürpriz bir şekilde Türkan’ın Sinan’ın annesi olduğunu öğrenir.
 
Bundan sonra ne yapıp edip kendini Türkan’a sevdirmek zorundadır. Tüm bunlar olurken hastanede işe başlayan Zeynep ve Özgür arasında da bir yakınlaşma başlar. Zeynep Özgür’e her şeyini anlatırken Özgür’ün Zeynep’ten sakladığı çok büyük bir sır var. Zeynep bu sırrı öğrenirse Özgür için hiçbir şey aynı kalmayacak!
 
 
SERENAY AKTAŞ DA KATILDI
 
‘Zeynep’ karakteriyle kamera karşısına geçmeye hazırlanan oyuncu, protokolü imzalarken çektirdiği ve sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına, “Med Yapım ailesine dahil olduğum için çok mutluyum” sözlerini yazdı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler