1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acil Aşk Aranıyor çok heyacanlı
Acil Aşk Aranıyor çok heyacanlı

Acil Aşk Aranıyor çok heyacanlı

Acil Aşk Aranıyor yeni sezon bölümleri başlıyor. Heyecan dorukta... Show TV'nin eğlenceli dizisi Acil Aşk Aranıyor 18. bölümde sürpriz isimler diziye dahil oluyor. İşte Nisan ve Sinan aşk hayatında değişenler..

A+A-

Yapımcılığını, Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor” Pazar akşamı saat 20.00’de yeni sezonu ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.
 
Hakan İnan’nın yönettiği dizinin senaryosunu ise; Gökhan Horzum kaleme alıyor.
 
Acil Aşk Aranıyor’un 18. Bölümünde; Nisan için kötü günler geride kalıyor! Nisan yaşadığı kötü günlerden sonra Sinan’ın sayesinde yeniden hayata tutunur. Hiç beklemediği bu destek Nisan için çok önemlidir. Sinan’la olan ilişkileri hayal ettiğinden bile daha güzel gitmektedir. Mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağını düşünür. Ta ki Türkan’la tanışana dek... Tesadüfen tanıştığı ve yaşadıkları olaylardan sonra Türkan’dan nefret eden Nisan kadından olabildiğince uzak durmaya çalışmaktadır. Hatta Türkan’la aynı şehirde bile kalmak istememektedir. Fakat sürpriz bir şekilde Türkan’ın Sinan’ın annesi olduğunu öğrenir. Bundan sonra ne yapıp edip kendini Türkan’a sevdirmek zorundadır. Tüm bunlar olurken hastanede işe başlayan Zeynep ve Özgür arasında da bir yakınlaşma başlar. Zeynep Özgür’e her şeyini anlatırken Özgür’ün Zeynep’ten sakladığı çok büyük bir sır var. Zeynep bu sırrı öğrenirse Özgür için hiçbir şey aynı kalmayacak!
 
 “Acil Aşk Aranıyor”, heyecan dolu yeni sezon ilk bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
 
ACİL AŞK ARANIYOR 18. BÖLÜM FRAGMANI


SERENAY AKTAŞ DA KATILDI
 
‘Zeynep’ karakteriyle kamera karşısına geçmeye hazırlanan oyuncu, protokolü imzalarken çektirdiği ve sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına, “Med Yapım ailesine dahil olduğum için çok mutluyum” sözlerini yazdı.

ACİL AŞK ARANIYOR 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler