1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acil Aşk Aranıyor 12.bölüm
Acil Aşk Aranıyor 12.bölüm

Acil Aşk Aranıyor 12.bölüm

Show Tv'nin yayınladığı günden beri ilgiyle izlenen dizisi Acil Aşk Aranıyor 12.bölümüyle ekranlara geliyor. Acil Aşk Aranıyor'un yeni bölümünde ne gibi gelişmeler yaşanacak! Nisa ve Sinan'ı neler bekliyor! Acil Aşk Aranıyor 12.bölüm fragmanı yayınlandı m

A+A-
Show Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi Acil Aşk Aranıyor 12.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Acil Aşk Aranıyor'un yeni bölümünde Nisa Sinan arasından neler yaşanacak! Acil Aşk Aranıyor 12.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 
Acil Aşk Aranıyor son bölüm özeti
 
Nisan, Abidin’le sürdürmeye çalıştığı sevgililik oyununu Sinan’ın öğrenmesinden kıl payı kurtulmuştur. Sinan bir kere daha Nisan ve Abidin’i bir arada görmeye dayanamaz ve tüm sinirini Nisan’dan çıkarmaya başlar, onu yok yere nöbete bırakır. Bu sırada Abidin rahat durmaz ve Hasan’a Nisan’la ilgili büyük bir yalan söyler. Bu yalan Nisan’ın başına yeni bir dert daha açılmasına sebep olacaktır.
 
Ayla ve Berzan’ın birbirlerine karşı giderek yumuşaması, aralarında barışın sağlanmasına neden olur. İkili yeni bir yakınlaşmaya doğru giderken Berzan’ın yaptığı eğlenceli bowling planı Ayla’nın içindeki kıskanç kadının ortaya çıkmasıyla sekteye uğrayacaktır.
 
Bu sırada birbirinin peşi sıra hastaneye gelen ve şaşılacak şekilde birbirine benzeyen iki vakanın gizemini çözmek Nisan’a düşecektir.

HABERE YORUM KAT