1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acı Aşk yeni bölümde şok!
Acı Aşk yeni bölümde şok!

Acı Aşk yeni bölümde şok!

SHOW TV'nin sevilen dizisi Acı Aşk yarın akşam 9. bölümü ile ekrana geliyor. Yeni bölüm için yeni fragman yayınlayan Acı Aşk'ta Sude kaza yapıyor. Çarptığı kişi ise Melek olunca işler karışıyor. Acı Aşk 9. bölüm fragmanları ve dahası.

A+A-

Ekranların yeni fenomeni Acı Aşk son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Pazar akşamları ekrana gelen dizi 8. bölümde heyecan doruktaydı. Ali ve Melek'in evlilikleri Bulut'u bambaşka bir noktaya sürükler. Acı Aşk 9. bölüm fragmanı da yayınladı. İşte yeni bölümden ilk detaylar..

ACI AŞK 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

ACI AŞK 9. BÖLÜM FRAGMANI


ACI AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Acı Aşk”ın 8. bölümünde; Ali babasına verdiği sözü tutar ve Melek’le birlikte köşkte yaşamaya başlarlar. Bulut’un ‘çorba yapmaktan başka ne bilirsin sen’ lafının altında ezilen Ali, şirkette çalışmaya karar verir. Şirket yönetimiyle ilgili tecrübesi olmadığından, kendisinin dostu, Bulut’unsa bir zamanlar rakibi olan Mehmet’ten akıl hocalığı yapmasını ister.

Bulut’un intikam duygusu, Ali’nin şirkette patron olmasıyla perçinlenir. Melek ise, gerilim dolu günleri, Ali’nin sevgisi ve desteğiyle atlatmaya çalışır. Sude hem hamileliğinden ötürü hem de Bulut’la yaptıkları anlaşma sayesinde daha kendinden emindir.  

Melek’in Ali’ye gerçekleri söylediğinden habersiz olan Sude ve Şahika, kendi elleri güçlü sanmaktadırlar. Şahika, Nilgün ve Zahide meselelerinden ötürü korku dolu günler yaşarken, hiçbir şeyden haberi olmayan Ferman Köklükaya, oğlu Ali’ye güzel bir düğün yapmak, ardından da balayı tatili hediye etmek ister.

HABERE YORUM KAT