1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acı Aşk ne zaman final yapacak?
Acı Aşk ne zaman final yapacak?

Acı Aşk ne zaman final yapacak?

SHOW TV'nin yeni sezon dizisi Acı Aşk final kararı aldı. Dün akşam 12. bölümü ile ekrana gelen Acı Aşk 13. bölüm ile final yapacak. Acı Aşk dizisi 13. bölüm final fragmanı yayınlandı. İşte final bölümünden ilk görüntüler..

A+A-

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı aşk'ın Yönetmen koltuğu ise M. çağatay tosun'un.

Reytinglerde başarılı olamayan Acı Aşk final kararı aldı. 13. bölümü ile final yapacak olan diziden son detaylar haberimizde.


ACI AŞK FİNAL FRAGMANI

ACI AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Acı Aşk”ın 12. bölümünde; Klinikten çıkan Sude, Bulut’a boşanmak istediğini söyler. Bu defa Bulut Sude’yi geri kazanabilmek adına elinden geleni yapar. Öte yandan Sude, küçük Eylül’ü evlat edinmenin yollarını arar. Sude’nin gerçek babasının kendisi olduğunu öğrenen Ekrem ise, Sude’yi gözetir. Hiçbir şeyden haberi olmayan Sude, Ekrem’i yardımsever bir adam olarak tanır. 

Bulut ise, tüm gücüyle intikam planını uygulamaya devam eder, artık şirket batışa geçmiştir. Mehmet ve Ali, Bulut’tan şüphelenirken, Ferman’ın Bulut’a olan güveni sarsılmaz. Zahide’yle olan davasından sıyrılmayı başaran Şahika, Ferman’dan öyle kolay kurtulamayacaktır. Melek tüm sıkıntısını Reşat’a anlatır. Reşat, Saffet Melek’i affetsin diye elinden geleni yapar. Bu süreçte Ali, tüm olanlardan dolayı kendini suçlu hisseder. Hem ilişkisinde hem şirkette kendini başarısız hisseden Ali’ye son darbe, annesiyle ilgili öğreneceği bir gerçek olur.

HABERE YORUM KAT