1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Acı Aşk dizisi ne zaman başlayacak?
Acı Aşk dizisi ne zaman başlayacak?

Acı Aşk dizisi ne zaman başlayacak?

SHOW TV ekranında çok yakında başlayacak olan Acı Aşk dizisi için 2. tanıtımı da yayınlandı. Selin Şekerci, Seçkin Özdemir gibi oyuncuların yer aldığı Acı Aşk dizisi tanıtımları ile büyük merak uyandırdı. Peki Acı Aşk dizisi ne zaman başlayacak?

A+A-

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk, acı bir aşkın darmadağın ettiği hayatları anlatıyor. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un yer aldığı ve büyük bir merakla beklenen Acı Aşk dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.
 
ACI AŞK ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE!
 
Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.
 
GENÇ VE USTA İSİMLER BİR ARADA
 
Sezonun iddialı dizilerinden Acı Aşk; oyuncu kadrosunda genç ve tecrübeli isimleri buluşturuyor. Gençlerin beğeniyle takip ettiğiSeçkin Özdemir, sevilen oyuncu Selin Şekerci ve Best Model of The World birincisi Sezgi Sena Akay'ın yanı sıra, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan’ın da eşlik ettiği Acı Aşk, çok yakında Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak.
 
ACI AŞK 2. TANITIMI

HABERE YORUM KAT