1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Abdullah Çetin’den açıklama
Abdullah Çetin’den açıklama

Abdullah Çetin’den açıklama

Spor Toto 2.lig Beyaz gurup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler kulübü futbolcusu Abdullah Çetin’den açıklama geldi.

A+A-

Açıklama şöyle,  Bugün sosyal medyada fotoğrafım ile birlikte bir açıklama yapılmış ve şahsım ve kulubüm haksız bir takım ithamlara maruz kalmıştır.

Söz konusu paylaşım bilgim ve rızam olmaksızın paylaşılmış olmakla birlikte şahsımı ve kulübümü hedef haline getirmek için bir takım art niyetli basın kuruluşlarınca manipülasyon edilerek servis edilmiştir.

Söz konusu basın kuruluşlarını kınamakla birlikte şahsıma karşı yaptıkları iftiralar ve “dağa çıktı” “pkk propagandası yaptı” gibi aslı astarı olmayan yalan haberler nedeni ile haklarında hukuki yollara da başvuracağım. Bu iftiralar gerçek olmaktan uzak ve aldatıcıdır.

Paylaşım yapılan fotoğraf ve yazıya gelecek olursak, ilgili fotoğraf köyümde etrafıma toplanan taraftarlar ile şaka amacıyla oyuncak bir silah ile çekilmiş bir fotoğraftır. Yanı sıra söz konusu fotoğraf altındaki paylaşımda günlerdir doğdum yer olan Lice ilçesindeki orman yangınlarına tepki amacıyla yazılmıştır.

Tekrar belirtmek isterimki söz konusu paylaşım bilgim ve rızam olmaksızın yapılan bir paylaşımdır.
Yapılan bu paylaşım neticesinde haksız itham ve karalamalara maruz kalan kulubüm Amedsportif  ve taraftarlarımızdan özür diliyorum.

HABERE YORUM KAT