1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 8. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu
8. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

8. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

Gruplarda 22 Ekim Çarşamba günü oynanacak 8. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

A+A-
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto 3. Lig gruplarında 8. hafta maçlarının hakemleri şöyle:
 
1. GRUP:
 
14.30 Batman Petrolspor-Çatalcaspor: Aytaç Coşar
 
14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Kırıkhanspor: Sertaç Şaroğlu
 
15.00 Çorum Belediyespor-Adliyespor: Erkan Yurtsever
 
15.00 TUTAP Şekerspor-Darıca Gençlerbirliği: Cihan Burgan
 
15.00 Zonguldak Kömürspor-Tire 1922: Bayram Başkan
 
15.30 Kızılcabölükspor-Manavgatspor: Ahmet Aslan
 
15.30 Gaziosmanpaşa-Niğde Belediyespor: Erhan Sönmez
 
15.30 Bursa Nilüferspor-İstanbulspor: Burak Özcan
 
2. GRUP:  
 
14.30 Diyarbakırspor-Halide Edip Adıvarspor: Salih Salar
 
14.30 Arsinspor-Sancaktepe Belediyespor: İbrahim Bülbül
 
15.00 Erzincan Refahiyespor-Yeşil Bursa: Gürel Uzuner
 
15.00 Çankırıspor-Gölcükspor: Emre Türkmen
 
15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Çine Madranspor: Hidayet Yasir Çimen
 
15.00 Payas Belediyespor 1975-Eyüpspor: Cihat Çelikdağ
 
15.30 Derincespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Burak Taşkınsoy
 
15.30 Kemer Tekirovaspor-Dardanelspor: Emrah Yılmaz
 
15.30 Maltepespor-68 Yeni Aksarayspor: Serdar Bahçivan
 
3. GRUP:
 
13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Silivrispor: Ahmet Eşref Sarı
 
15.00 Etimesgut Belediyespor-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor: Şevket Şimşek
 
15.30 Beylerbeyispor-Ankara Demirspor: Seser Tuna
 
15.30 Bergama Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908: Sefa Demir
 
15.30 Sandıklıspor-Kayseri Şekerspor: Müjdat Duman
 
15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Erzin Belediyespor: R. Alkım Aksoy
 
15.30 İstanbul Güngörenspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Arda Kardeşler
 
15.30 Orhangazispor-Bayburt Grup Özel İdare: Gökhan Esen
 
19.00 Sakaryaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Emre Kosif - İstanbul

HABERE YORUM KAT