1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 4 Büyüklerden biriyle görkemli açılış
4 Büyüklerden biriyle görkemli açılış

4 Büyüklerden biriyle görkemli açılış

DİYARİNSESİ.ORG - Spor Toto 3.Lig 2.Grup'te yer alan Diyarbakırspor A.Ş, 2014-2015 sezonu öncesinde 4 büyük takımdan biriyle maç yaparak sezonu açmayı planlıyor.

A+A-
Yeşil-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada,bu organizasyon için iki kulüple yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve bu takımların talep edeceği uygun bir tarihte Diyarbakır'da açılış maçı planlandığı kaydedildi.
 
'Uygun Takvim Bekliyoruz'
Açıklamada,"Beşiktaş,Fenerbahçe,Galatasaray gibi devlerin yanı sıra çeşitli zamanlarda yabancı ülke takımları ve komşu kent takımları Diyarbakır'a getirilerek sezon açılışları yapılmıştı. Kulübümüz, Diyarbakırspor'un uzun yıllar yaptığı ve yıllardır özlemi duyulan sezon açılışını bu sezon öncesinde  planlamaktadır. Kulübümüz, Türkiye'nin en önemli iki kulübünden birini getirmeyi amaçlamakta olup bunlar için girişimler devam etmektedir. İki kulüpten  olumlu yanıt alınırken, bu takımlara da uygun olacak bir takvimin belirlenmesi beklenmektedir. Bu kulüplerin uygun tarihlerini bildirmesinden sonra sezon açılışı tarihi önümüzdeki günlerde netleştirilerek taraftarlarımıza duyurulacak." denildi.

HABERE YORUM KAT