1. HABERLER

  2. DIŞ HABERLER

  3. 32 liralık ayakkabı 2 yaşındaki bebeği bu hale getirdi!
32 liralık ayakkabı 2 yaşındaki bebeği bu hale getirdi!

32 liralık ayakkabı 2 yaşındaki bebeği bu hale getirdi!

İngiltere’de 2 yaşındaki bir kız çocuğunun sadece yarım saat giydiği jel sandaletler küçük kızın ayağını kanlar içinde bıraktı. Ayağında inanılmaz yaraların açıldığı Esmé Connor isimli bebeğin ayaklarının ne hale geldiğini annesi sosyal medyadan paylaştı.

A+A-

Lisa Conner isimli genç annenin kızına doğumgünü hediyesi olarak aldığı oldukça popüler pembe renkli sandaletler, 2 yaşındaki Esmé’nin sol ayağını kanlar içinde bıraktı. Sandaletleri giydikten sadece yarım saat sonra minik kızın ayağını mahveden sandaletlere karşı 26 yaşındaki anne Lisa sosyal medyadan aileleri uyardı.

Kızının sandaletleri giyip bahçede oynadığını o sırada kendisinin de işlerle ilgilendiğini anlatan Lisa Connor, minik kızının ağlama sesini duyunca ayaklarına baktığında şoke olduğunu anlattı. Ayaktaki kanamayı ve kızının ağlamasını bir türlü durduramadığını, yarım saat içinde bir ayakkabının bu derece derin bir yara açmasının korkunç bir şey olduğunu söyleyen genç anne 8 pound yani yaklaşık 32 liraya aldığı sandaletlere karşı herkesi uyardı.

Aynı olayın başka ailelerin başına gelmemesi için Lisa söz konusu firmaya karşı sosyal medyada savaş başlattı. 

HABERE YORUM KAT