1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. 30 farklı Tolga Çevik: Kamera arkası
30 farklı Tolga Çevik: Kamera arkası

30 farklı Tolga Çevik: Kamera arkası

Ünlü oyuncu ve komedyen Tolga Çevik, alışverişin yeni icadı Hopi’nin reklam kampanyası için karakterden karaktere girerken dünyada da bir ilki gerçekleştirdi.

A+A-

Çevik’in karakterlerle dans ettiği süre 30 saati aştı...

Tolga Çevik, sadece 5 gün içinde günde 16 saat süren çekimlerde kadın ve erkeklerden oluşan 30 ayrı karakteri canlandırdı. Reklam filmi, kendine has müziği, dansı ve Tolga Çevik’in başarılı performansıyla dikkat çekti. Hopi uygulamasını yalnızca iki haftada 1 milyonun üzerinde kullanıcı akıllı telefonuna indirdi.

Tolga Çevik’in adeta bir oyunculuk gösterisi sergilediği reklam kampanyasının başladığı günden sonraki 2 hafta içinde 1 milyon kişinin indirdiği Hopi, sadece Türkiye'de değil dünyada da en hızlı 1 milyon kullanıcıya ulaşan uygulamalardan biri oldu.

Tolga Çevik: "Bu proje sayesinde yıllardır yapmayı hayal ettiğim bir şeyi yaptım. Aynı proje içinde 30 tip oynamak çok keyifliydi. Buradaki en önemli noktalardan biri hiçbir tiplemede plastik makyaj kullanılmaması. Tamamen diş, peruk ve benim mimiklerimle farklı tip yaratılması oldu." dedi.

 

Reklam filminde kullanılan koreografinin kusursuz olması ve karakterlerin kişiliklerini ayrı ayrı yansıtabilmek için özel olarak çalışan Çevik her bir karakter için en az 1’er saat boyunca dans etti. Çevik’in karakterlerle dans ettiği süre 30 saati aştı. · 30 karakteri canlandıran Tolga Çevik’in makyajını Suzan Kardeş yaptı.


Hopi reklam filmi kamera arkası:

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler