1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 3. Lig haftanın sonuçları ve 18. hafta maçları
3. Lig haftanın sonuçları ve 18. hafta maçları

3. Lig haftanın sonuçları ve 18. hafta maçları

Spor Toto 3.ligin ikinci yarının ilk hafta maçları oynandı.

A+A-

18. Haftanın proğramıda şöyle:


 3.Lig’de Haftanın Sonuçları ;
1. Grup :
 
  Cizrespor-Kırıkhanspor: - Cizrespor maça çıkmadı  
  Tekirdağspor-Kızılcabölükspor: 0-1
  Turgutluspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor:0-2  
  Kozan Belediyespor-Bursa Nilüferspor:0-0  
  Zonguldak Kömürspor-Düzcespor:1-0  
  Altay-Silivrispor: 1-0
  Yeşil Bursa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-0
  Tire 1922-Arsinspor: 2-0
  Gölbaşıspor-Erzin Belediyespor:1-1  
 
2. Grup :
   Diyarbekirspor-Etimesgut Belediyespor :23 Mart Çarşamba gününe ertelendi
  Yomraspor-Sakaryaspor: 1-2
  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: 1-0
  Ofspor-Zara Belediyespor: 0-0
  Denizli Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor: 0-1
  Gaziosmanpaşa-Kemerspor 2003: 2-3
  Ayvalıkgücü Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: 1-0
  Derincespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 0-1
  Sancaktepe Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyspor:1-1  
 
3. Grup :
  Körfez İskenderunspor-24 Erzincanspor: 0-0
  Dersimspor-Çorum Belediyespor: 2-0
  Çatalcaspor-Çine Madranspor: 0-0
  Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare: 1-0
  Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor:3-3  
  Sandıklıspor-Batman Petrolspor:0-3
  Dardanelspor-Bergama Belediyespor: 0-0
  TKİ Tavşanlı Linyitspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 2-0
  Manavgatspor-Kastamonuspor 1966 :23 Mart Çarşamba gününe ertelendi
 
 
2.Lig Kırmızı Grup’ta 18.Hafta ;
16 Ocak Cumartesi
13.30 İnegölspor-Tarsus İdman Yurdu
 
17 Ocak Pazar
13.30 Bucaspor-Amedspor
13.30 Gümüşhanespor-Kocaeli Birlik
13.30 Sivas Belediye-Ankara Demir
13.30 MKE Ankaragücü-Tokatspor
13.30 Aydınspor 1923-Tuzlaspor
13.30 Keçiörengücü-Fatih Karagümrük
13.30 Kartalspor-Manisaspor
13.30 Eyüpspor-B.Çekmece Tepecikspor
 
3.Lig’de 21.Hafta ;
1.Grup
17 Ocak Pazar
13.00 Arsinspor-Turgutluspor
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Yeşil Bursa
13.00 B.Şehir Belediyesi Erzurumspor-Kozan Belediyespor
13.00 Kırıkhanspor-Tekirdağspor
13.30 Kızılcabölükspor-Zonguldak Kömürspor
13.30 Düzcespor-Gölbaşıspor
13.30 Maltepespor-Altay
13.30 Silivrispor-Tire 1922 Spor
13.30 Bursa Nilüfer-Cizrespor
  
2.Grup
16 Ocak Cumartesi
13.30 Etimesgut Belediyespor-K.Maraş B.Şehir Belediyespor
17 Ocak Pazar
13.00 Payasspor-Diyarbekirspor
13.00 Zara Belediyespor-Derincespor
13.30 Adliyespor-Denizli B.Şehir Belediyespor
13.30 Orhangazispor-Ayvalıkgücü Bld.Spor
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Gaziosmanpaşa
13.30 Kemerspor 2003-Sancaktepe Belediyespor
13.30 Manisa B.Şehir Belediyespor-Yomraspor
13.30 Sakaryaspor-Ofspor
 
3.Grup
16 Ocak Cumartesi
13.30 Kastamonu 1966-TKİ Tavşanlı Linyit
17 Ocak Pazar
12.30 Van B.Şehir Belediyespor-Dardanelspor
13.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor
13.00 Bayburt Grup Özel İdare G.S-Körfez İskenderun
13.00 24 Erzincanspor-Dersimspor
13.30 Çorum Belediyespor-Manavgatspor
13.30 Niğde Belediyespor-Darıca G.Birliği
13.30 Gölcükspor-Beylerbeyispor
13.30 Bergama Belediyespor-Sandıklıspor

Bu haber toplam 7108 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler