1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 20 Milyon Diyar fanatiğine Müjdeli haber
20 Milyon Diyar fanatiğine Müjdeli haber

20 Milyon Diyar fanatiğine Müjdeli haber

DİYARİNSESİ.ORG - Spor Toto 3.Lig 2.Grup ekiplerinden Diyarbakırspor AŞ, taraftarın yıllardır özlemini çektiği Diyar Store yeniden açılıyor.

A+A-

Güneydoğu'nun süper lige ilk çıkan ve yıllarca bu liglerde yer alan Diyarbakırspor AŞ kurumsallaşmanın ardından yeni projeleri hayata geçirmeye başladı. Daha önceki yönetimler tarafından açılan fakat bir türlü sağlıklı bir şekilde işletilemeyen Diyar Store mağazası yeniden açılıyor. 

Dünyada en fazla taraftara sahip kulüplerden biri olan ve hemen her ülkede bir çok fanatiği olan Yeşil-Kırmızı formalar, atkılar, ve tüm malzemeler tescilli Yeşil-Kırmızı ürünler artık çok daha rahat bir şekilde tescilli olarak taraftarın ayağına kadar ulaştırılacak. 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Diyarbakırspor As Başkanı Şeyhmus Şenyiğit, taraftarın yıllardır bu konuda bir özlemi olduğunu belirterek bunu gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz dedi.

Şenyiğit: ilimizde bölgemizde Türkiyede hatta avrupa da yaşayanlarta müjde, artık bizimde storemiz var. Taraftarımız şimdiye kadar özlemini duyduğu diğer takımlarda olan ama bizde olmayan, yıllardır taraftarlarımızın hasret olduğu storemizi yakında açıyoruz. Başkan Feyzi İlhanlı'nın her konuda yaptığı devrimi store konusunda gerekeni yerine getirdi ve bu eksiklği gidermiş oldu. Bu amaçla eski strore yerimizin bulunduğu yani stadyum kapalı trübün tarafı özkan pastanesi bitişiğinde olan mağazamızın yeri ayarlandı. Her şey hazırlanıyor, ürün siparişleri verildi. En kısa zamanda sezon başlamadan önce ürünler yetiştirilecek ve halkımıza sunulacaktır.

Mağazamızda internet üzeri satışlar ile dünyanın her yerine güvenli bir şekilde ürün servis edilecektir. Ürünlerimiz bebek zıbınlarından mutfak eşyalasına,  ev eşyaları spor malzemeleri, ev araba iş yeri aksesuarları olarak kısaca tüz zengin çeşitleri ile halkımızın, taraftarımızın hizmetinde olacaktır. Dünyada 20 milyona yakın taraftarımızın olduğu herkesce bilinmektedir. Bu konuda bizlere çok sayıda talep gelmekteydi. Bu sorunu çözmek için başta sayın Başkan İlhanlı olmak üzere yönetimimiz bu konuda gereken adımları attı. Bu şehir ve bu halk herşeyin en güzeline layıktır. Bize dilencilik kültürünü kaldıran devasa projeler ile varını yoğunu Diyarbakırspora harcayan Feyzi İlhanlıya teşekkür ediyoruz.."

fft5_mf462741.jpeg

diyarbakirspor-002.jpg

images-001.jpg

 

HABERE YORUM KAT