1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 2. Gece iptal
2. Gece iptal

2. Gece iptal

Diyarbakırspor'da fiyasko ile sonuçlanan İstanbul'daki geceden sonra Cumartesi günü Ankara'da yapılması planlanan ikinci gece ilgisizlik gerekçe gösterilerek iptal edildi. Kayyum yönetimi kongre kararı aldı .

A+A-

UMDUKLARINI BULAMADILAR

Diyarbakırspor'da daha önce büyük umut bağlanan gecelerin defteri kapandı. 26 Ocak'ta İstanbul'da yapılan ve kent yöneticileri,eski yöneticiler ve iş adamları dahil kimsenin katılmaması nedeniyle hayal kırıklığı ile sonuçlanan ilk gecenin ardından gözlerin çevrildiği İstanbul'daki ikinci gece iptal edildi. Hafta başından beri Ankara'da görüşme ve girişimlerde bulunan kayyum heyeti, aradığı desteği bulamayınca 9 Şubat'ta yapılması planlanan geceden vazgeçti.

KONGRE KARARI ALINDI

Yapılan kısa açıklamada geceye katılma eğilimi göstermeyen kent yöneticileri ve iş adamlarına sitem edildi.

Teknik Direktör Rafet İyem'in istifa kararı almasından sonra yola devam etmeme kararı alacağı belirtilen kayyumun kongre kararı aldı. kongre 23 şubatta yapılacağı açıklandı.   Takımın önemli futbolcularını sattıktan sonra kamuoyunun hedef tahtasına oturttuğu kayyumun görevi  kongreden sonra erecek .talipli çıkmaması durumunda ise  mahkeme yani bir kayyum ataması yapması bekleniyor.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT