1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 2 Diyarbakırlı Nevşehirspor'da
2 Diyarbakırlı Nevşehirspor'da

2 Diyarbakırlı Nevşehirspor'da

Diyarbakır’ı yıllardır dışarda başarılı bir şekilde temsil eden genç futbolculardan Mehmet Emin Aba ile Abdullah çelen Bölgesel lig takımlarından Nevşehir Gençlik spor ile sözleşme imzaladılar.

A+A-

  Nevşehirspor Gençlik Spor geçtiğimiz Diyarbakırspor’un alt yapında yetişen ve geçtiğimiz sezon sezon Tatvan Gençlerbirliği forması giyen 25 yaşındaki stoper Mehmet Emin Aba ile Diyarbakır Bbüyükşehir Belediyesporda yetişen 28 yaşındakı orta saha oyuncusu Abdullah Çelen Nevşehir Gençlikspor ile anlaştılar.

Diyarbakır’ı yıllardır dışarda başarılı bir şekilde temsil eden genç futbolculardan M.Emin Aba ile Abdullah çelen Bölgesel lig takımlarından Nevşehir Gençlik spor ile sözleşme imzaladılar.


Nevşehirspor Gençlik Spor geçtiğimiz Diyarbakırspor’un alt yapında yetişen ve geçtiğimiz sezon sezon Tatvan Gençlerbirliği forması giyen 25 yaşındaki stoper Mehmet Emin Aba ile Diyarbakır Bbüyükşehir Belediyesporda yetişen 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Abdullah Çelen Nevşehir Gençlik spor ile sözleşme imzaladılar.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler