1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 19 yaşındaki İsmail 5 gündür kayıp
19 yaşındaki İsmail 5 gündür kayıp

19 yaşındaki İsmail 5 gündür kayıp

DİYARBAKIR- Diyarbakır'dan üniversite eğitimi için Adıyaman'a giden 19 yaşındaki İsmail Ayhan'dan 5 gündür haber alınamıyor.

A+A-
Adıyaman Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Teknikerliği Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Diyarbakırlı İsmail Ayhan'dan 5 gündür haber alınamaması aile fertlerini endişelendirdi.
 
En son Diyarbakır'da yaşayan ailesini telefonla arayan Ayhan, "Bir arkadaşımın ağabeyinin düğününe katılmak için Gaziantep'e geldim" dedikten sonra ailesi ile irtibatını kesti. Diyarbakır'da yaşayan ailesi Adıyaman'a giderek, Ayhan'ın okulu, birlikte kaldığı ev arkadaşları ile görüşüp, gidebileceği her yeri aradı, ancak bir sonuç alamadı. Gaziantep'te de araştırma yapan aile çocuklarını bulamayınca polise başvurdu. Kayıp İsmail Ayhan'ın ablası Gülnaz Ayhan, kardeşinin ailesi başta olmak üzere hiç kimseyle bir sorunu olmadığını belirtti. Ailece perişan olduklarını belirten Gülnaz Ayhan, günlerdir kardeşinden haber alamadıklarını söyledi. Ayhan, “Kardeşimi görenler bizi ya da polisi bilgilendirsin. Ailece perişan durumdayız” dedi.
 
(SI-AKK-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT